Αλέκος Συσσοβίτης στο Στούντιο 4: «Ένιωσα δικαίωση ως γιος οικοδόμου που έπαιξα στην Επίδαυρο»

18:04 - 10/01/2023

Καλεσμένος στην εκπομπή Στούντιο 4 βρέθηκε το απόγευμα της Τρίτης 10/1 ο Αλέκος Συσσοβίτης. Ο γνωστός To άρθρο Αλέκος Συσσοβίτης στο Στούντιο 4: «Ένιωσα δικαίωση ως γιος οικοδόμου που έπαιξα στην Επίδαυρο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλέκος Συσσοβίτης: «Ένιωσα δικαίωση ως γιος οικοδόμου που έπαιξα στην Επίδαυρο»

Για την ανεργία, την οικοδομή, το θέατρο, την τηλεόραση, μίλησε ο Αλέκος Συσσοβίτης που σήμερα (10.01.2023) κάθισε στον καναπέ του Στούντιο 4 στην ΕΡΤ. Η οικοδομή ήταν καθεστώς στην οικογένειά του, είπε ο Αλέκος Συσσοβίτης, που δεν έκρυψε τη συγκίνησή του όταν περιέγραψε πως ένιωσε όταν έπαιξε στην Επίδαυρο. «Υποστήριζα την ομάδα του Άρη απλώς ... Περισσότερα To άρθρο Αλέκος Συσσοβίτης: «Ένιωσα δικαίωση ως γιος οικοδόμου που έπαιξα στην Επίδαυρο» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Αλέκος Συσσοβίτης: «Ένιωσα δικαίωση ως γιος οικοδόμου που έπαιξα στην Επίδαυρο, το λέω και τρέμω»

Ο Αλέκος Συσσοβίτης βρέθηκε καλεσμένος το απόγευμα της Τρίτης 10/1 στην εκπομπή «Στούντιο 4» στην ΕΡΤ1 και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στα παιδικά του χρόνια ενώ εξομολογήθηκε πως όταν έπαιξε σε παράσταση στην Επίδαυρο ένιωσε τεράστια συγκίνηση. «Υποστήριζα την ομάδα του Άρη απλώς πουλούσα φελιζόλ έξω από το γήπεδο του ΠΑΟΚ. Ήμουν 11 χρονών και πούλαγα φενιζόλ […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Αλέκος Συσσοβίτης: Ένιωσα δικαίωση ως γιος οικοδόμου που έπαιξα στην Επίδαυρο – Το λέω και τρέμω

Ο Αλέκος Συσσοβίτης ήταν καλεσμένος στην εκπομπή “Στούντιο 4” το απόγευμα της Τρίτης. Ο γνωστός ηθοποιός αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στα παιδικά του χρόνια, αλλά και στη στιγμή που ένιωσε δικαίωση που επέλεξε να ασχοληθεί με την υποκριτική. “Υποστήριζα την ομάδα του Άρη απλώς πουλούσα φελιζόλ έξω από το γήπεδο του ΠΑΟΚ. Ήμουν 11 χρόνων και […] The post Αλέκος Συσσοβίτης: Ένιωσα δικαίωση ως γιος οικοδόμου που έπαιξα στην Επίδαυρο – Το λέω και τρέμω appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»