Ιωάννα Πηλιχού: Η απάντησή της για τον Γιάννη Μπέζο, μετά τη δήλωση Φιλιππίδη

08:38 - 11/01/2023

Στην κοπή πίτας στο θέατρο «Αλάμπρα» βρέθηκαν οι ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών. Η Ιωάννα Πηλιχού απάντησε για τον Γιάννη Μπέζο […] The post Ιωάννα Πηλιχού: Η απάντησή της για τον Γιάννη Μπέζο, μετά τη δήλωση Φιλιππίδη appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιωάννα Πηλιχού: Λατρεύω τον Γιάννη Μπέζο, έχει καλή καρδιά

«Έχω μάθει άπειρα πράγματα από αυτόν», λέει η Ιωάννα Πηλιχού για τον Γιάννη Μπέζο. Οι ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών βρέθηκαν στην κοπή πίτας στο θέατρο «Αλάμπρα». Η Ιωάννα Πηλιχού απάντησε για τον Γιάννη Μπέζο και τη σειρά «Ευτυχισμένοι μαζί». «Όταν κερδίζω το φλουρί δεν πηγαίνει καλά η χρονιά. Χαίρομαι που δεν το κέρδισα. Ότι καλύτερο ... Περισσότερα To άρθρο Ιωάννα Πηλιχού: Λατρεύω τον Γιάννη Μπέζο, έχει καλή καρδιά δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ιωάννα Πηλιχού για Γιάννη Μπέζο: «Τον λατρεύω, είναι κύριος» – Η απάντησή της μετά τη δήλωση Φιλιππίδη

Με τα καλύτερα λόγια μίλησε η Ιωάννα Πηλιχού για τον Γιάννη Μπέζο, με αφορμή την αναφορά του Πέτρου Φιλιππίδη στον ηθοποιό κατά την πολύωρη απολογία του στη δίκη για βιασμό και απόπειρα βιασμού. «Δεν έχω προλάβει να δω τι ακριβώς είπε ο Πέτρος Φιλιππίδης για τον Γιάννη Μπέζο. Εγώ προσωπικά λατρεύω τον κύριο Μπέζο. Είναι κύριος, είναι επαγγελματίας, ο καλύτερος επαγγελματίας που έχω δει σε αυτή τη δουλειά. Έχω μάθει άπειρα πράγματα από αυτόν, είναι δίκαιος, έχει καλή καρδιά, δεν έχω να πω τίποτα αρνητικό» σχολίασε η ηθοποιός που βρέθηκε στην κοπή της πίτας στο θέατρο «Αλάμπρα», μιλώντας σε δημοσιογράφους. Κλείνοντας, η Ιωάννα Πηλιχού απάντησε για τη σειρά «Ευτυχισμένοι μαζί»: «Ναι, ο κόσμο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ιωάννα Πηλιχού: Η απάντησή της για τον Γιάννη Μπέζο μετά τη δήλωση του Πέτρου Φιλιππίδη

Η Ιωάννα Πηλιχού έκανε δηλώσεις στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών που βρέθηκαν στην κοπή της πίτας στο θέατρο «Αλάμπρα». Μεταξύ άλλων η ηθοποιός απάντησε για τον Γιάννη Μπέζο και τη σειρά «Ευτυχισμένοι μαζί» στην οποία είχαν συνεργαστεί. «Όταν κερδίζω το φλουρί δεν πηγαίνει καλά η χρονιά. Χαίρομαι που δεν το κέρδισα. Ότι καλύτερο στη Βάσω […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ιωάννα Πηλιχού: Η απάντησή της για τον Γιάννη Μπέζο, μετά τη δήλωση Φιλιππίδη

Στην κοπή πίτας στο θέατρο «Αλάμπρα» βρέθηκαν οι ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών. Η Ιωάννα Πηλιχού απάντησε για τον Γιάννη Μπέζο και τη σειρά «Ευτυχισμένοι μαζί».Στην κοπή πίτας στο θέατρο «Αλάμπρα» βρέθηκαν οι ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών. Η Ιωάννα Πηλιχού απάντησε για τον Γιάννη Μπέζο και τη σειρά «Ευτυχισμένοι μαζί».«Όταν κερδίζω το φλουρί δεν πηγαίνει καλά η χρονιά. Χαίρομαι που δεν το κέρδισα. Ότι καλύτερο στη Βάσω Γουλιελμάκη που το κέρδισε», είπε αρχικά η Ιωάννα Πηλιχού. Η Ιωάννα Πηλιχού είπε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»