B. Καρρά: Δείτε πώς είναι σήμερα η «Νεφέλη» από τους «Λατρεμένους μου γείτονες»- Τα 2 μεταπτυχιακά και το GNTM

13:20 - 12/01/2023

Η Βασιλική Καρρά, που γνωρίσαμε ως μικρή «Νεφέλη» στη σειρά του MEGA «Λατρεμένοι μου γείτονες» μίλησε στην εκπομπή «Πάμε Δανάη!».Η Βασιλική Καρρά, που γνωρίσαμε ως μικρή «Νεφέλη» στη σειρά του MEGA «Λατρεμένοι μου γείτονες» μίλησε στην εκπομπή «Πάμε Δανάη!».Η Βασιλική Καρρά ήταν 9 χρονών όταν πέρασε από casting και επιλέχθηκε να παίξει στη σειρά «Λατρεμένοι μου γείτονες». «Η εμπειρία μου ήταν πολύ ευχάριστη. Είχα την ευκαιρία να είμαι σε μια σειρά με ταλαντούχους και […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βασιλική Καρρά: «Η εμπειρία μου από τους “Λατρεμένους μου γείτονες” ήταν πολύ ευχάριστη»

Πού είναι και τί κάνει σήμερα;

Διαβάστε το στο in.gr

Πώς είναι σήμερα η μικρή «Νεφέλη» από τη σειρά «Λατρεμένοι μου γείτονες»

Η κάμερα της εκπομπής «Πάμε Δανάη» του Mega συνάντησε τη Βασιλική Καρρά η οποία είχε υποδυθεί τη μικρή Νεφέλη στη σειρά «Λατρεμένοι μου γείτονες». Η Βασιλική ήταν 9 χρονών όταν πέρασε από casting και τελικώς επιλέχθηκε να παίξει στη σειρά. «Η εμπειρία μου ήταν πολύ ευχάριστη. Είχα την ευκαιρία να είμαι σε μια σειρά με ταλαντούχους και καταξιωμένους ηθοποιούς. Τις ώρες που είχαμε κενό στα γυρίσματα διαβάζαμε για το σχολείο, τρώγαμε, κοιμόμασταν. Η σκηνή που θυμάμαι ακόμη είναι όταν κάναμε τον Τιτανικό με τον Μιχαλάκη», είπε αρχικά η Βασιλική Καρρά. Οι συμμαθητές της τότε, θυμάται πως ήταν πολύ ενθουσιασμένοι που την έβλεπαν στην τηλεόραση καθημερινά και μάλιστα η ίδια είχε πάρει πολλούς φί

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Βασιλική Καρρά: Πώς είναι και τι κάνει σήμερα η Νεφέλη από τη σειρά «Λατρεμένοι μου γείτονες»;

Στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και την Εύη Λεπενιώτη έδωσε συνέντευξη η Βασιλική Καρρά, η οποία είχε υποδυθεί τη Νεφέλη στη […] The post Βασιλική Καρρά: Πώς είναι και τι κάνει σήμερα η Νεφέλη από τη σειρά «Λατρεμένοι μου γείτονες»; appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»