Σοκάρει η Πέγκυ Τρικαλιώτη: «Έβλεπα μαμάδες με παιδιά και με έπιανε, βγήκαν τα χειρότερά μου ένστικτα»

14:30 - 12/01/2023

Στον καναπέ της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» κάθισε το πρωί της Πέμπτης η Πέγκυ Τρικαλιώτη. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε στη […] The post Σοκάρει η Πέγκυ Τρικαλιώτη: «Έβλεπα μαμάδες με παιδιά και με έπιανε, βγήκαν τα χειρότερά μου ένστικτα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πέγκυ Τρικαλιώτη: «Έβλεπα γυναίκες στον δρόμο με μικρά παιδιά και έλεγα γιατί αυτές κι όχι εγώ;»

«Βγήκε ο χειρότερός μου εαυτός» συμπλήρωσε η ηθοποιός 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Πέγκυ Τρικαλιώτη: «Έβλεπα γυναίκες στον δρόμο με μικρά παιδιά και έλεγα γιατί αυτές κι όχι εγώ»

Kαλεσμένη στην εκπομπή «Ποιος είναι Πρωινιάτικα» ήταν την Πέμπτη (12/1) η Πέγκυ Τρικαλιώτη...

Διαβάστε το στο Zougla

Πέγκυ Τρικαλιώτη: «Έβλεπα γυναίκες στον δρόμο με μικρά παιδιά και έλεγα γιατί αυτές κι όχι εγώ»

Kαλεσμένη στην εκπομπή «Ποιος είναι Πρωινιάτικα» ήταν σήμερα η Πέγκυ Τρικαλιώτη. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε για την πορεία της στην υποκριτική, αλλά και την μητρότητα. Όπως ανέφερε η Πέγκυ Τρικαλιώτη στην περίοδο που προηγήθηκε πριν την εγκυμοσύνη της: «Όταν βρέθηκα με τον άνθρωπό μου και ένιωθα ότι μαζί του δεν είναι κάτι απλό, παρ’ όλο […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Συγκλονίζει η Πέγκυ Τρικαλιώτη: Όταν οι γιατροί μού είπαν ότι δεν μπορώ να κάνω παιδί, βγήκαν τα χειρότερα ένστικτά μου

Η Πέγκυ Τρικαλιώτη ήταν καλεσμένη στην εκπομπή “Ποιος είναι πρωινιάτικα”. Η γνωστή ηθοποιός αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στη δύσκολη περίοδο που βίωσε, όταν οι γιατροί της ανακοίνωσαν πως δεν μπορεί να κάνει παιδί και τις προσπάθειες που έκανε για να τα καταφέρει. “Ήθελα πάντα να κάνω παιδί. Δεν είχα κάνει μέχρι τότε, γιατί πάντα βρισκόμουν με […] The post Συγκλονίζει η Πέγκυ Τρικαλιώτη: Όταν οι γιατροί μού είπαν ότι δεν μπορώ να κάνω παιδί, βγήκαν τα χειρότερα ένστικτά μου appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Πέγκυ Τρικαλιώτη: "Έβλεπα μαμάδες με παιδιά και με έπιανε, βγήκαν τα χειρότερά μου ένστικτα"

"Δεν ήξερα ότι υπάρχει μέσα μου αυτό, είδα τον χειρότερο εαυτό μου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»