Γιάννης Μποσταντζόγλου: «Στραγγαλίζουν και την τέχνη οι αποτέτοιοι που θεωρούνται «τέτοιοι»

17:56 - 13/01/2023

Στο περιοδικό ΕΓΩ και στην Μαριάμ Νίκου μίλησε ο Γιάννης Μποσταντζόγλου για το θέατρο και το πόσο δύσκολο είναι να […] The post Γιάννης Μποσταντζόγλου: «Στραγγαλίζουν και την τέχνη οι αποτέτοιοι που θεωρούνται «τέτοιοι» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Μποσταντζόγλου: «Τώρα πια στραγγαλίζουν και την τέχνη και  οι αποτέτοιοι που θεωρούνται "τέτοιοι"»

«Τα νέα παιδιά πρέπει να αλλάξουν τα φορεμένα κατεστημένα, να παράξουν τέχνη πάνω σε ΛΕΥΚΗ σελίδα» τόνισε ο ηθοποιός 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μποσταντζόγλου: «Στραγγαλίζουν και την τέχνη οι αποτέτοιοι που θεωρούνται «τέτοιοι»

Στο περιοδικό ΕΓΩ και στην Μαριάμ Νίκου μίλησε ο Γιάννης Μποσταντζόγλου για το θέατρο και το πόσο δύσκολο είναι να είναι κάποιος ηθοποιός στην Ελλάδα.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Γιάννης Μποσταντζόγλου: «Στραγγαλίζουν και την τέχνη οι αποτέτοιοι που θεωρούνται «τέτοιοι»

Ο Γιάννης Μποσταντζόγλου μίλησε στο περιοδικό ΕΓΩ και στην Μαριάμ Νίκου για το θέατρο και το πόσο δύσκολο είναι να είναι κάποιος ηθοποιός στην Ελλάδα.Ο Γιάννης Μποσταντζόγλου μίλησε στο περιοδικό ΕΓΩ και στην Μαριάμ Νίκου για το θέατρο και το πόσο δύσκολο είναι να είναι κάποιος ηθοποιός στην Ελλάδα.Βλέπουμε ότι τα τελευταία χρόνια υπάρχει μια έντονη δραστηριότητα από την νεολαία σε ό,τι αφορά το θέατρο, είτε αυτό μπορεί να μετουσιώνεται σε συμμετοχή σε ερασιτεχνικές θεατρικές ομάδες έιτε με το […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιάννης Μποσταντζόγλου: «Στραγγαλίζουν και την τέχνη οι αποτέτοιοι που θεωρούνται «τέτοιοι»

Ο Γιάννης Μποσταντζόγλου παραχώρησε συνέντευξη στο περιοδικό ΕΓΩ και στην δημοσιογράφο Μαριάμ Νίκου. Ο γνωστός ηθοποιός, To άρθρο Γιάννης Μποσταντζόγλου: «Στραγγαλίζουν και την τέχνη οι αποτέτοιοι που θεωρούνται «τέτοιοι» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»