Ιωάννης Παπαζήσης για συνεπιμέλεια: «Θεωρώ ότι είμαι δίκαιος άνθρωπος, ο πατέρας είναι κι αυτός μια δεύτερη μάνα»

08:30 - 15/01/2023

Συνέντευξη στο περιοδικό Madame Figaro παραχώρησε ο Ιωάννης Παπαζήσης. Ο γνωστός ηθοποιός, που φέτος συμμετέχει στη θεατρική παράσταση Βόυτσεκ, μίλησε […] The post Ιωάννης Παπαζήσης για συνεπιμέλεια: «Θεωρώ ότι είμαι δίκαιος άνθρωπος, ο πατέρας είναι κι αυτός μια δεύτερη μάνα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιωάννης Παπαζήσης για συνεπιμέλεια: «Θεωρώ ότι είμαι δίκαιος άνθρωπος, ο πατέρας είναι κι αυτός μια δεύτερη μάνα»

Ο Ιωάννης Παπαζήσης, που φέτος συμμετέχει στη θεατρική παράσταση Βόυτσεκ, έδωσε συνέντευξη στο περιοδικό Madame Figaro και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στο ζήτημα της συνεπιμέλειας των παιδιών και της γυναικείας βίας, ενώ εξομολογήθηκε τα μαθήματα που δίνει και παίρνει από τον δικό του γιο. Ο Βόυτσεκ κατηγορείται ότι σκότωσε τη γυναίκα του. Αυτό, ως πράξη, είναι […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ιωάννης Παπαζήσης για συνεπιμέλεια: «Θεωρώ ότι είμαι δίκαιος άνθρωπος, ο πατέρας είναι κι αυτός μια δεύτερη μάνα»

Σε συνέντευξη που παραχώρησε στο περιοδικό Madame Figaro ο ηθοποιός Ιωάννης Παπαζήσης, μίλησε μέσα σε άλλα για το ζήτημα της συνεπιμέλειας των παιδιών και της γυναικείας βίας.Σε συνέντευξη που παραχώρησε στο περιοδικό Madame Figaro ο ηθοποιός Ιωάννης Παπαζήσης, μίλησε μέσα σε άλλα για το ζήτημα της συνεπιμέλειας των παιδιών και της γυναικείας βίας.Διαβάστε το σχετικό απόσπασμα από την συνέντευξη που έδωσε ο Ιωάννης Παπαζήσης: Ο Βόυτσεκ κατηγορείται ότι σκότωσε τη γυναίκα του. Αυτό, ως πράξη, είναι κάτι που το βιώνουμε έντονα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»