Ο Νίκος Πορτοκάλογλου παίρνει θέση για την εκπομπή «Μουσικό κουτί»: «Θέλω να ξεκαθαρίσω μερικά πράγματα»

16:30 - 15/01/2023

Στις 12 Ιανουαρίου ο Νίκος Πορτοκάλογλου ανακοίνωσε πως η φετινή σεζόν θα είναι και η τελευταία για την εκπομπή «Μουσικό κουτί». Στην ανάρτησή του έγραψε συγκεκριμένα: «Το ταξίδι μου στην μουσική ήταν πάντα μια επικίνδυνη και συναρπαστική περιπέτεια γιατί ήθελα να περιέχει το πάθος μου για την παράδοση και την πρωτοπορία, για το ροκ και […] The post Ο Νίκος Πορτοκάλογλου παίρνει θέση για την εκπομπή «Μουσικό κουτί»: «Θέλω να ξεκαθαρίσω μερικά πράγματα» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Πορτοκάλογλου: Οι εξηγήσεις για «το Μουσικό Κουτί» και αν συνεχίζεται στην ΕΡΤ

Με μια ανάρτηση στον λογαριασμό του στο Instagram, ο Νίκος Πορτοκάλογλου δίνει ορισμένες εξηγήσεις για την εκπομπή του «Μουσικό κουτί» και σχετικά με το αν αυτή κόβεται από την ΕΡΤ. Γράφει ο Νίκος Πορτοκάλογλου: «Λοιπόν, φίλες και φίλοι, προς αποφυγή παρεξηγήσεων θέλω να ξεκαθαρίσω μερικά πράγματα: 1) Το Μουσικό Κουτί δεν σταματάει τώρα αλλά στο τέλος της τρίτης σεζόν δηλ τον Ιούνιο. 2) Το Μουσικό Κουτί δεν «κόβεται» από την ΕΡΤ, αντίθετα η ΕΡΤ προσπαθεί φιλότιμα να βρει τρόπο να συνεχιστεί. 3) Η σχέση μου με την ΕΡΤ ήταν και είναι άψογη όπως και η σχέση με τους εξαιρετικούς μου συνεργάτες που δίνουν τον καλύτερο τους εαυτό στην εκπομπή. 4) Η απόφαση μου για το τέλος της εκπομπής έχει παρ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»