Κατερίνα Λένη: Ξεκαθαρίζει για τον λόγο αποχώρησής της από την εκπομπή της Κατερίνας Καινούργιου

11:30 - 16/01/2023

Στους λόγους που την έκαναν να αποχωρήσει από την εκπομπή της Κατερίνας Καινούργιου μετά από δυο To άρθρο Κατερίνα Λένη: Ξεκαθαρίζει για τον λόγο αποχώρησής της από την εκπομπή της Κατερίνας Καινούργιου δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Λένη: Αποκαλύπτει τον λόγο που αποχώρησε από την εκπομπή της Κατερίνας Καινούργιου

Στους λόγους που την έκαναν να αποχωρήσει από την εκπομπή της Κατερίνας Καινούργιου μετά από δυο χρόνια συνεργασίας, αναφέρθηκε σήμερα η Κατερίνα Λένη μέσα από την εκπομπή «Breakfast @Star». Η πρώην παίκτρια του «MasterChef» ξεκαθάρισε πως το πρόβλημά της δεν είχε να κάνει με την παρουσιάστρια Κατερίνα Καινούργιου, όπως έχει ειπωθεί, αλλά το γεγονός πως […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κατερίνα Λένη: Αποκάλυψε γιατί αποχώρησε από την εκπομπή της Κατερίνας Καινούργιου

Όσα αποκάλυψε η Κατερίνα Λένη στο πλατό της εκπομπής «Breakfast@Star».

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»