Τάκης Ζαχαράτος για τις οικονομικές δυσκολίες: «Έχω ζήσει 1,5 μήνα με τόνο και ντομάτες»

18:20 - 17/01/2023

Ο Τάκης Ζαχαράτος ήταν ο σημερινός καλεσμένος της εκπομπής «Στούντιο 4» της ΕΡΤ. Ο ταλαντούχος performer To άρθρο Τάκης Ζαχαράτος για τις οικονομικές δυσκολίες: «Έχω ζήσει 1,5 μήνα με τόνο και ντομάτες» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τάκης Ζαχαράτος: «Έχω ζήσει 1,5 μήνα με τόνο και ντομάτες»

Ο Τάκης Ζαχαράτος ήταν ο καλεσμένος της εκπομπής «Στούντιο 4» της ΕΡΤ την Τρίτη...

Διαβάστε το στο Zougla

Τάκης Ζαχαράτος: « Έχω ζήσει 1,5 μήνα με τόνο και ντομάτες» (vid)

Ο ηθοποιός μίλησε για τις οικονομικές δυσκολίες που πέρασε αλλά δεν λύγισε και τελικά βρήκε δουλειά.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Τάκης Ζαχαράτος: «Έχω ζήσει 1,5 μήνα με τόνο και ντομάτες»

Ο Τάκης Ζαχαράτος ήταν ο σημερινός καλεσμένος της εκπομπής «Στούντιο 4» της ΕΡΤ. Ο ταλαντούχος performer μίλησε στην Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο για τις οικονομικές δυσκολίες που βίωσε στο παρελθόν. «Ήμουν άφραγκος, είχα μια σακούλα που έβαζα μέσα κάτι ψιλά. Είχα πει πολλά όχι και έλεγα όλα θα πάνε μια χαρά. Αλλά τίποτα, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Τάκης Ζαχαράτος: Δεν ήξερα τι είμαι – Για 1,5 μήνα ζούσα με τόνο και μια ντομάτα

Για την καλλιτεχνική του ταυτότητα, την οικονομική δυσκολία που πέρασε και την πιο περίεργη επαγγελματική του πρόταση μίλησε ο Πατρινός ηθοποιός και τραγουδιστής Τάκης Ζαχαράτος στην ΕΡΤ και το ΣΤΟΥΝΤΙΟ 4.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Τάκης Ζαχαράτος: Έχω ζήσει 1,5 μήνα με τόνο και ντομάτες

Ο Τάκης Ζαχαράτος ήταν καλεσμένος στην εκπομπή “Στούντιο 4” το απόγευμα της Τρίτης. Ο ταλαντούχος showman αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στις οικονομικές δυσκολίες που αντιμετώπισε στο ξεκίνημα της καριέρας του. “Ήμουν άφραγκος, είχα μια σακούλα που έβαζα μέσα κάτι ψιλά. Είχα πει πολλά όχι και έλεγα όλα θα πάνε μια χαρά. Αλλά τίποτα, είχαν τελειώσει τα λεφτά […] The post Τάκης Ζαχαράτος: Έχω ζήσει 1,5 μήνα με τόνο και ντομάτες appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Τάκης Ζαχαράτος για τις οικονομικές δυσκολίες που βίωσε: «Για 1.5 μήνα έχω ζήσει με τόνο και ντομάτες»

Ο Τάκης Ζαχαράτος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Στούντιο 4» και μίλησε για τις οικονομικές δυσκολίες που βίωσε στο παρελθόν. «Ήμουν άφραγκος, είχα μια σακούλα που έβαζα μέσα κάτι ψιλά. Είχα πει πολλά όχι και έλεγα όλα θα πάνε μια χαρά. Αλλά τίποτα, είχαν τελειώσει τα λεφτά και είχα αυτή τη σακούλα. Κάποια στιγμή πάω σε έναν τύπο σε ένα […] The post Τάκης Ζαχαράτος για τις οικονομικές δυσκολίες που βίωσε: «Για 1.5 μήνα έχω ζήσει με τόνο και ντομάτες» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»