Έλενα Πολυχρονοπούλου: «Σπάει» τη σιωπή της για τους 8 μήνες στη φυλακή – «Ήμουν στο ίδιο κελί με τη “Μαύρη Χήρα της Κοιλάδας”»

16:48 - 18/01/2023

Αθώα κρίθηκε η Έλενα Πολυχρονοπούλου, πρώην παίκτρια του ριάλιτι Power of Love για την υπόθεση της To άρθρο Έλενα Πολυχρονοπούλου: «Σπάει» τη σιωπή της για τους 8 μήνες στη φυλακή – «Ήμουν στο ίδιο κελί με τη “Μαύρη Χήρα της Κοιλάδας”» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πολυχρονοπούλου: «Βίωσα bullying στη φυλακή - Ήμουν στο ίδιο κελί με τη "Μαύρη Χήρα της Κοιλάδας"»

Αθώα για την υπόθεση κοκαΐνης κρίθηκε η Έλενα Πολυχρονοπούλου και μιλά για την περιπέτειά της στο «Tlive».Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Έλενα Πολυχρονοπούλου: «Σπάει» τη σιωπή της για την υπόθεση κοκαΐνης – «Δεν μπορώ να το συνειδητοποίησω»

«Μου φάνηκε αδιανόητο όλο αυτό που συνέβη. Δεν το συνειδητοποίησα ποτέ, ακόμα και τώρα δεν μπορώ να συνειδητοποιήσω ότι μπήκα στη φυλακή, είναι τρελό», δήλωσε η Έλενα Πολυχρονοπούλου, πρώην παίκτρια reality, που κρίθηκε αθώα τελικά για την υπόθεση της κοκαΐνης από τον Μάιο του 2021.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Έλενα Πολυχρονοπούλου: «Σπάει» τη σιωπή της για την υπόθεση κοκαΐνης – «Είναι τρελό. Δέχθηκα άδικη κριτική»

Η Έλενα Πολυχρονοπούλου, πρώην παίκτρια reality, που κρίθηκε αθώα τελικά για την υπόθεση της κοκαΐνης από τον Μάιο του 2021 έσπασε τη σιωπή της.Η Έλενα Πολυχρονοπούλου, πρώην παίκτρια reality, που κρίθηκε αθώα τελικά για την υπόθεση της κοκαΐνης από τον Μάιο του 2021 έσπασε τη σιωπή της.«Μου φάνηκε αδιανόητο όλο αυτό που συνέβη. Δεν το συνειδητοποίησα ποτέ, ακόμα και τώρα δεν μπορώ να συνειδητοποιήσω ότι μπήκα στη φυλακή, είναι τρελό», δήλωσε χαρακτηριστικά για την περιπέτειά της η νεαρή […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Έλενα Πολυχρονοπούλου: «35 μέρες μετά τη σύλληψή μας θα παντρευόμασταν- Στο κελί ήμουν με τη “Μαύρη Χήρα”»

Λίγες μόλις ημέρες μετά την αποφυλάκισή της, η Έλενα Πολυχρονοπούλου – που κατηγορήθηκε για εμπόριο ναρκωτικών και τελικά αθωώθηκε από το δικαστήριο – «σπάει» τη σιωπή της και αποκαλύπτει τα ψέματα που ακούστηκαν για εκείνη. «Θα παντρευόμασταν 35 ημέρες μετά τη σύλληψη. Ήταν όλο από την αρχή τραγικό που συνέβη», ανέφερε λίγα 24ωρα μετά την […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»