Γιούνκερ: Παίρνω σοβαρά τις απειλές του Ερντογάν, αλλά δεν τις πιστεύω

09:12 - 26/01/2020

Κατά της στάσης της Τουρκίας στο θέμα της Λιβύης, το προσφυγικό και των θεμάτων με την Κύπρο τάχθηκε ο Ζαν Κλοντ Γιούνκερ...

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιούνκερ: Παίρνω σοβαρά τις απειλές του Ερντογάν, αλλά δεν τις πιστεύω

Κατά της στάσης της Τουρκίας στο θέμα της Λιβύης, το προσφυγικό και των θεμάτων με την Κύπρο τάχθηκε ο Ζαν Κλοντ Γιούνκερ. «Δεν μου αρέσει η πρόσφατη τουρκική παρέμβαση στη Λιβύη, επειδή δεν πιστεύω ότι οι ξένες δυνάμεις πρέπει να παρεμβαίνουν στις υποθέσεις της Λιβύης, διότι είναι επικίνδυνο. Όσον αφορά την Τουρκία, την Κύπρο και την Ελλάδα, όλες αυτές τις περίπλοκες περιστάσεις, πρέπει να πω ότι πάντα ήμουν και θα εξακολουθήσω να είμαι στην κυπριακή πλευρά», είπε μεταξύ άλλων ο τέως πρόεδρος της Κομισιόν σε συνέντευξή του στο «Έθνος της Κυριακής», ενώ για τις απειλές του Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν ότι θα ανοίξει τα σύνορα πρόσθεσε: […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Χρηματιστήριο: Κλείσιμο με άνοδο 0,34%

Δείτε καρέ-καρέ την τρελή πορεία ΙΧ στην Κρήτη – Πριν βρεθεί στην άκρη του δρόμου συγκρούστηκε με φορτηγό

Καλύπτεται η δαπάνη Σύμβουλου Υποστήριξης Αίτησης για το πρόγραμμα «Αλλάζω συσκευή για τις επιχειρήσεις»

Ο διάσημος gamer «Ninja» αποκάλυψε πως έχει καρκίνο

Σασμός: H Νάντια κάνει μία αποκάλυψη στον εισαγγελέα, η οποία ανατρέπει όλα τα δεδομένα

Λίβερπουλ και Γιουνάιτεντ μαζί στην καταπολέμηση της «τοξικότητας» που σχετίζεται με τραγωδίες