Μάνος Βακούσης: «Ο Γιώργος Κιμούλης είναι ένας δαιμονικός άνθρωπος που ξέρει να ελίσσεται»

09:16 - 20/01/2023

Δηλώσεις στην εκπομπή Happy Day και την Ευάννα Ζουμπούρογλου έκανε ο Μάνος Βακούσης. Ο ηθοποιός μίλησε, μεταξύ άλλων, και για […] The post Μάνος Βακούσης: «Ο Γιώργος Κιμούλης είναι ένας δαιμονικός άνθρωπος που ξέρει να ελίσσεται» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάνος Βακούσης για Γιώργο Κιμούλη: «Είναι ένας δαιμονικός άνθρωπος που ξέρει να ελίσσεται»

Δείτε το βίντεο με τη συνέντευξη που παραχώρησε ο ηθοποιός 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μάνος Βακούσης για Γιώργο Κιμούλη: «Είναι ένας δαιμονικός άνθρωπος»

Δείτε το βίντεο με τη συνέντευξη του ηθοποιού Μάνος Βακούσης, και όσα είπε για τον Γιώργο Κιμούλη

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μάνος Βακούσης: «Ο Γιώργος Κιμούλης είναι ένας δαιμονικός άνθρωπος που ξέρει να ελίσσεται»

Δηλώσεις στην εκπομπή Happy Day και την Ευάννα Ζουμπούρογλου έκανε ο Μάνος Βακούσης. Ο ηθοποιός μίλησε, μεταξύ άλλων, και για τον Γιώργο Κιμούλη. Δηλώσεις στην εκπομπή Happy Day και την Ευάννα Ζουμπούρογλου έκανε ο Μάνος Βακούσης. Ο ηθοποιός μίλησε, μεταξύ άλλων, και για τον Γιώργο Κιμούλη. «Έχω πει κάποια όχι σε τηλεοπτικές προτάσεις, αυτό είναι λάθος ίσως, γιατί πιστεύω ότι θα ξανακάνω πάλι δουλειά με τον Σωτήρη», είπε αρχικά ο Μάνος Βακούσης. Για τον Γιώργο Κιμούλη και τη […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μάνος Βακούσης: «Ο Γιώργος Κιμούλης είναι ένας δαιμονικός άνθρωπος που ξέρει να ελίσσεται»

Με αφορμή τη θεατρική παράσταση “Ο Επισκέπτης” ο Μάνος Βακούσης μίλησε στην κάμερα της εκπομπής Happy To άρθρο Μάνος Βακούσης: «Ο Γιώργος Κιμούλης είναι ένας δαιμονικός άνθρωπος που ξέρει να ελίσσεται» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»