Ηλίας Μαμαλάκης: «Αν δεν είχα μπει αμέσως στην Εντατική μπορεί και να είχα τελειώσει»

10:34 - 20/01/2023

Για την πρόσφατη περιπέτεια της υγείας του που λίγο έλειψε να του στοιχήσει τη ζωή μίλησε To άρθρο Ηλίας Μαμαλάκης: «Αν δεν είχα μπει αμέσως στην Εντατική μπορεί και να είχα τελειώσει» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ηλίας Μαμαλάκης: «Αν δεν είχα μπει αμέσως στην εντατική πιθανόν να είχα τελειώσει»

Ο Ηλίας Μαμαλάκης αποκάλυψε την περιπέτεια υγείας που κόντεψε να του στοιχίσει τη ζωή.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ηλίας Μαμαλάκης: Αν δεν είχα μπει αμέσως στην εντατική πιθανόν να είχα τελειώσει

Για τη σοβαρή περιπέτεια με την υγεία του, που λίγο έλειψε να του κοστίσει τη ζωή, μίλησε ο Ηλίας Μαμαλάκης στην εκπομπή «Happy Day». «Κόλλησα ένα μικρόβιο αλλά δεν είμαστε σίγουροι πως το πήρα το μικρόβιο. Μπορεί να το πήρα από τροφή, μπορεί από τουαλέτα. Έπαθα μια τρομερή αφυδάτωση, ήρθε και με πήρε το νοσοκομειακό» περιγράφει ο γνωστός μάγειρας. «Είχα την πολύ μεγάλη τύχη να με πάνε στην Εντατική αντί για τα επείγοντα. Αν πήγαινα στα επείγοντα και ήμουν σε μια μεγάλη αναμονή πιθανόν να είχα τελειώσει. Με σημάδεψε μια επιγραφή που έγραφε, “καλό είναι να είσαι μέσα στο σκοτάδι και να βλέπεις το φως”… Είχαν σταματήσει να δουλεύουν τα νεφρά, είχε πέσει η πίεσή μου στο μηδέν. Τότε συνειδητο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ηλίας Μαμαλάκης: «Αν δεν είχα μπει αμέσως στην εντατική μπορεί και να είχα τελειώσει»

Ο Ηλίας Μαμαλάκης έδωσε συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής Happy Day και τη δημοσιογράφο Χριστιάνα Κοχλατζή και αναφέρθηκε στην πρόσφατη περιπέτεια της υγείας του που λίγο έλειψε να του στοιχήσει τη ζωή. «Κόλλησα ένα μικρόβιο αλλά δεν είμαστε σίγουροι πως το πήρα το μικρόβιο. Μπορεί να το πήρα από τροφή, μπορεί από τουαλέτα. Έπαθα μια […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»