Νατάσα Μποφίλιου: «Θα φοράω στενά ρούχα άμα θέλω, θα βγάζω τα β…ά μου άμα θέλω»

11:18 - 20/01/2023

Στο podcast του Τάσου Μπιμπισίδη μίλησε η Νατάσα Μποφίλιου. Η γνωστή τραγουδίστρια μίλησε και για τις αντιδράσεις που υπήρξαν με […] The post Νατάσα Μποφίλιου: «Θα φοράω στενά ρούχα άμα θέλω, θα βγάζω τα β…ά μου άμα θέλω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Μποφίλιου απαντά για την φωτογραφία της στο Λονδίνο: «Θα βγάζω τα β@$#@ μου άμα θέλω» (vid)

Η τραγουδίστρια απάντησε για πρώτη φορά στα σχόλια που ακούστηκαν για τη φωτογράφισή της στο Λονδίνο.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Νατάσα Μποφίλιου: "Θα φοράω στενά, θα βγάζω τα β...ά μου άμα θέλω - Όλα έγιναν επειδή είμαι αριστερή και γυναίκα"

Στο podcast "Pop Revolution" του Pride Radio και στον Τάσο Μπιμπισίδη μίλησε η αγαπημένη τραγουδίστρια, Νατάσσα Μποφίλιου.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Νατάσα Μποφίλιου: «Θα φοράω στενά ρούχα άμα θέλω, θα βγάζω τα β@@@ά μου άμα θέλω»

Για τις αντιδράσεις που υπήρξαν με τις φωτογραφίες της από το Λονδίνο μίλησε η Νατάσα Μποφίλιου στο podcast του Τάσου Μπιμπισίδη.Για τις αντιδράσεις που υπήρξαν με τις φωτογραφίες της από το Λονδίνο μίλησε η Νατάσα Μποφίλιου στο podcast του Τάσου Μπιμπισίδη.«Έχω κριθεί πολλές φορές για την εικόνα μου, για το πώς ντύνομαι και τι χρώμα βάφω τα μαλλιά μου. Έχει έρθει καλλιτέχνιδα και μου έχει πει ότι δεν μπορώ να φοράω στενά ρούχα επειδή είχα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μποφίλιου: "Θα φοράω στενά ρούχα άμα θέλω, θα βγάζω τα β…ά μου άμα θέλω"

"Όλο αυτό έγινε επειδή είμαι γυναίκα, αριστερή και έχω το θάρρος της γνώμης μου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»