Ματθίλδη Μαγγίρα: «Ζούμε σε ένα Matrix που είναι μία εικονική πραγματικότητα»

13:18 - 20/01/2023

Στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και τον Αλέξη Μίχα μίλησε η Ματθίλδη Μαγγίρα για την καριέρα της, τα πρώτα βήματα και […] The post Ματθίλδη Μαγγίρα: «Ζούμε σε ένα Matrix που είναι μία εικονική πραγματικότητα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ματθίλδη Μαγγίρα: «Ζούμε σε ένα Matrix, μια εικονική πραγματικότητα»

«Η  πραγματικότητά μας είναι άλλη, ελπίζω πολύ σύντομα να το αντιληφθούμε όλοι» είπε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ματθίλδη Μαγγίρα: «Ζούμε σε ένα Matrix που είναι μία εικονική πραγματικότητα» (BINTEO)

Ματθίλδη Μαγγίρα: «Έχουμε αιθερικό σώμα που λόγω της ύλης του τα μάτια μας δε το βλέπουν».

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Ματθίλδη Μαγγίρα: «Ζούμε σε ένα Matrix, μια εικονική πραγματικότητα»

Η ηθοποιός μίλησε στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και αρχικά, αναφέρθηκε στην πρώτη της τηλεοπτική δουλειά. «Οι πρώτες μου τηλεοπτικές δουλειές ήταν στο Mega, οι Μικρομεσαίοι και οι Δέκα Μικροί Μήτσοι. Όταν πήγαινα στο καμαρίνι, έβρισκα πάντα τη Ζωζώ Σαπουντζάκη με ρόλεϊ και μπολ με παγάκια. Δεν την είδα ποτέ αμακιγιάριστη. Μέχρι να κατέβει ο Δαλιανίδης […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Ματθίλδη Μαγγίρα: "Ζούμε σε ένα Matrix που είναι μία εικονική πραγματικότητα"

"Η πραγματικότητά μας είναι άλλη και ελπίζω πολύ σύντομα να το αντιληφθούμε όλοι"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»