Ο Νίκος Ψαρράς και η επεισοδιακή γνωριμία με την Μέριλ Στριπ – «Την πήρα σβάρνα»

18:46 - 20/01/2023

Ο Νίκος Ψαρράς βρέθηκε καλεσμένος του Φώτη Σεργουλόπουλου και της Τζένης Μελιτά, το μεσημέρι της Παρασκευής, στο πλατό της εκπομπής «Πρωίαςν […] The post Ο Νίκος Ψαρράς και η επεισοδιακή γνωριμία με την Μέριλ Στριπ – «Την πήρα σβάρνα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Ψαρράς: Η στιγμή που πήρε… σβάρνα την Μέριλ Στριπ – Της είπε όλα τα κλισέ

Στο πλατό της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον την μεσημβρίαν» της ΕΡΤ βρέθηκε καλεσμένος ο Νίκος Ψαρράς. Ο ηθοποιός μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην επεισοδιακή του γνωριμία με τη Μέριλ Στριπ ην οποία, όπως χαρακτηριστικά ανέφερε, πήρε… σβάρνα. Ειδικότερα, ο Νίκος Ψαρράς εξομολογήθηκε πως «πήγα για έναν χρόνο να ξανασπουδάσω στη Νέα Υόρκη, ήμουν σε τρεις σχολές και πριν επιστρέψω πίσω με έστειλαν σε μια οντισιόν. Ένας ατζέντης ο οποίος ήθελε exotic actors και τον έκλεισα τον ρόλο! Έψαχναν για έναν Ιταλό και όλα αυτά έγιναν πριν από την πτώση των Διδύμων Πύργων. Την πρώτη χρονιά που ήμουν στη σχολή είχα δασκάλα την Ούτα Χάγκεν, η οποία και έγινε 80 ετών εκείνη την χρονιά. Έκανε μία πολύ μεγάλη

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Νίκος Ψαρράς: Μιλά για την επεισοδιακή γνωριμία με την Meryl Streep -“Την πήρα σβάρνα”

Ο Νίκος Ψαρράς ήταν καλεσμένος στην εκπομπή “Πρωίαν σε είδον την μεσημβρίαν” το μεσημέρι της Παρασκευής. Ο γνωστός ηθοποιός αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στη γνωριμία που είχε με την Meryl Streep στο πρόσφατο παρελθόν. “Πήγα για έναν χρόνο να ξανασπουδάσω στη Νέα Υόρκη, ήμουν σε τρεις σχολές και πριν επιστρέψω πίσω με έστειλαν σε μια οντισιόν. Ένας […] The post Νίκος Ψαρράς: Μιλά για την επεισοδιακή γνωριμία με την Meryl Streep -“Την πήρα σβάρνα” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»