Βαλέρια Κουρούπη: «Ο σύντροφος μου είναι πολύ μικρότερος μου, όχι λίγο, δεν το κρύβω πια»

19:40 - 20/01/2023

Στο πλατό της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον» βρέθηκε η Βαλέρια Κουρούπη προκειμένου να συναντήσει τον Φώτη Σεργουλόπουλο και την Τζένη Μελιτά, […] The post Βαλέρια Κουρούπη: «Ο σύντροφος μου είναι πολύ μικρότερος μου, όχι λίγο, δεν το κρύβω πια» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βαλέρια Κουρούπη: «Ο σύντροφος μου είναι πολύ μικρότερος μου- Όταν το είπαν στον γιο μου…»

Στο πλατό της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον» βρέθηκε η Βαλέρια Κουρούπη προκειμένου να συναντήσει τον Φώτη Σεργουλόπουλο και την Τζένη Μελιτά, το μεσημέρι της Παρασκευής, στην ΕΡΤ.Στο πλατό της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον» βρέθηκε η Βαλέρια Κουρούπη προκειμένου να συναντήσει τον Φώτη Σεργουλόπουλο και την Τζένη Μελιτά, το μεσημέρι της Παρασκευής, στην ΕΡΤ.Μέσα σε όλα, η γοητευτική ηθοποιός αναφέρθηκε στην προσωπική της ζωή και τη σχέση που διατηρεί τα τελευταία χρόνια. Ειδικότερα, η Βαλέρια Κουρούπη εξομολογήθηκε πως «έχω μια σχέση στην […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»