Η Τέτα Καμπουρέλη για τον νέο της σύντροφο: «Είναι δημοσιογράφος πολιτικού ρεπορτάζ»

11:56 - 22/01/2023

Η Τέτα Καμπουρέλη μίλησε στο Open Weekend και στην Βίκυ Δέτσικα για την ζωή της, μετά το διαζύγιο με τον […] The post Η Τέτα Καμπουρέλη για τον νέο της σύντροφο: «Είναι δημοσιογράφος πολιτικού ρεπορτάζ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τέτα Καμπουρέλη για τον νέο της σύντροφο: «Είναι δημοσιογράφος του πολιτικού ρεπορτάζ, ένας εξαίρετος άνθρωπος»

«Κάνουμε τις δουλειές μας και μετά βρισκόμαστε, όπως όλοι οι φυσιολογικοί άνθρωποι» δήλωσε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Τέτα Καμπουρέλη: Μιλά για τον νέο της σύντροφο – «Είναι δημοσιογράφος του πολιτικού ρεπορτάζ»

Για τον νέο της σύντροφο μετά το διαζύγιο της με τον Βασίλη Γκουρούση, μίλησε η Τέτα Καμπουρέλη στο Open Weekend και στην Βίκυ Δέτσικα.Για τον νέο της σύντροφο μετά το διαζύγιο της με τον Βασίλη Γκουρούση, μίλησε η Τέτα Καμπουρέλη στο Open Weekend και στην Βίκυ Δέτσικα.«Έχουμε πάρει διαζύγιο επίσημα. Τυπικά μιλάμε κι όταν υπάρχει κάτι ουσιαστικό. Εφόσον πήραμε διαζύγιο, ο καθένας έχει πάρει τον δρόμο του. Κι εκείνος κάνει την ζωή του, όπως κι εγώ την δική […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Τέτα Καμπουρέλη: Μιλάει πρώτη φορά για τον νέο της σύντροφο – «Είναι δημοσιογράφος του πολιτικού ρεπορτάζ»

Η Τέτα Καμπουρέλη παραχώρησε μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή Open Weekend και στην Βίκυ Δέτσικα, όπου To άρθρο Τέτα Καμπουρέλη: Μιλάει πρώτη φορά για τον νέο της σύντροφο – «Είναι δημοσιογράφος του πολιτικού ρεπορτάζ» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»