Νίκος Ξανθόπουλος: «Σε λίγο έρχομαι κι εγώ» είχε γράψει όταν πέθανε ο αδερφικός του φίλος, Ανέστης Βλάχος

13:34 - 22/01/2023

Έναν χρόνο μετά το σχόλιό του για τον θάνατο του κουμπάρου του, ο Νίκος Ξανθόπουλος «έφυγε» από τη ζωή

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Ξανθόπουλος: «Σε λίγο έρχομαι κι εγώ» είχε γράψει όταν πέθανε ο αδερφικός του φίλος

Πέθανε σε ηλικία 89 ετών ο γνωστός ηθοποιός και πρωταγωνιστής του παλιού ελληνικού κινηματογράφου, Νίκος Ξανθόπουλος. Ο αγαπημένος ηθοποιός που έμεινε στη μνήμη των σινεφίλ ως «παιδί του λαού» νοσηλευόταν για πολύ καιρό με προβλήματα υγείας και άφησε την τελευταία του πνοή σε ιδιωτική κλινική του Αιγάλεω. Έναν χρόνο περίπου πριν, ο αδερφικός του φίλος […] Το άρθρο Νίκος Ξανθόπουλος: «Σε λίγο έρχομαι κι εγώ» είχε γράψει όταν πέθανε ο αδερφικός του φίλος εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε το στο Newsique.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Συμφωνία της G20 για συνεργασία πάνω στη φορολογία των υπερπλούσιων

Μεξικό: Ο Ομπραδόρ ζητά από τις ΗΠΑ «πλήρη αναφορά» για τη σύλληψη του αρχηγού του καρτέλ ναρκωτικών Σιναλόα

Χούτι: Νέοι βομβαρδισμοί από τις ΗΠΑ και τη Βρετανία στη Χοντάιντα της Υεμένης

Εκλογές ΗΠΑ 2024: Προβάδισμα δύο μονάδων του Τραμπ έναντι της Χάρις, 100 ημέρες πριν από τις εκλογές

Σοβαρό τροχαίο στη Χαλκίδα - ΙΧ βγήκε εκτός δρόμου και άρπαξε φωτιά, τραυματίας ο οδηγός

Καταστροφή στη Μέση Ανατολή και... παγκόσμιος πόλεμος αν δεν εκλεγώ, είπε ο Τραμπ στον Νετανιάχου