Ρένος Χαραλαμπίδης: «Με το χειροκρότημα έχω πολύ κακή σχέση, πρέπει να κάνω ψυχανάλυση»

15:10 - 23/01/2023

Συνέντευξη στην εκπομπή «Ελένη» και τη Νάνσυ Νικολαϊδου έδωσε ο Ρένος Χαραλαμπίδης. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε για τα Φθηνά Τσιγάρα, […] The post Ρένος Χαραλαμπίδης: «Με το χειροκρότημα έχω πολύ κακή σχέση, πρέπει να κάνω ψυχανάλυση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρένος Χαραλαμπίδης: Με το χειροκρότημα έχω πολύ κακή σχέση, πρέπει να κάνω ψυχανάλυση

Συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Ελένη» του Mega παραχώρησε ο ηθοποιός Ρένος Χαραλαμπίδης ο οποίος μεταξύ άλλων μίλησε για την επιτυχία που έχουν τα «Φθηνά Τσιγάρα» του, την κακή σχέση που έχει με το χειροκρότημα, το φλερτ, τις γυναίκες και τα λάθη του. «Εκτός από τα “Φθηνά τσιγάρα” ταινία που να έχει κάνει και πάλι καριέρα στην οθόνη μετά από 20ετία, δεν έχει υπάρξει. Εάν τα “τσιγάρα” είχαν πάει καλά ευθύς εξ’ αρχής θα μπορούσα να είχα κάνει άλλου είδους κινηματογράφο. Με το χειροκρότημα έχω πολύ κακή σχέση, πρέπει να κάνω ψυχανάλυση. Δεν μου αρέσει να με χειροκροτάνε. Μπορώ να διαχειριστώ τη βρισιά και την απόρριψη, αλλά με το μπράβο νιώθω μια αμηχανία. Η ελευθερία έχει πολύ μεγάλη

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ρένος Χαραλαμπίδης: «Με το χειροκρότημα έχω πολύ κακιά σχέση»

Ο Ρένος Χαραλαμπίδης υποδέχτηκε την κάμερα της εκπομπής «Ελένη» και τη δημοσιογράφο  Νάνσυ Νικολαΐδου στον κινηματογράφο «Δαναό» όπου προβάλλεται είκοσι χρόνια μετά της σύλληψη και δημιουργία της  η ταινία του «Φθηνά τσιγάρα». Το Φτηνά Τσιγάρα είναι μια ελληνική ρομαντική κωμική ταινία που δημιουργήθηκε τι 2000 σε σενάριο και σκηνοθεσία Ρένου Χαραλαμπίδη. Στη δε ταινία πρωταγωνιστούν […] Το άρθρο Ρένος Χαραλαμπίδης: «Με το χειροκρότημα έχω πολύ κακιά σχέση» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»