Ζιρού: «Θέλω να ανανεώσω με τη Μίλαν, είμαστε σε διαπραγματεύσεις»

16:58 - 23/01/2023

Πιστός στη Μίλαν δηλώνει ο Ολιβιέ Ζιρού, ο οποίος ξεκαθάρισε πως θέλει να ανανεώσει το συμβόλαιό του με τους Ροσονέρι προκειμένου να παραμείνει στην Ιταλία και μετά το καλοκαίρι.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ζιρού: «Θέλω να ανανεώσω με τη Μίλαν και να κλείσω εκεί την καριέρα μου»

ο συμβόλαιό του με τη Μίλαν θέλει να ανανεώσει ο Ολιβιέ Ζιρού, όπως δήλωσε ο ίδιος. Με τη φανέλα της Μίλαν θέλει να αγωνίζεται και τη νέα σεζόν ο Ολιβιέ Ζιρού, όπως δήλωσε ο ίδιος. Το συμβόλαιο του Γάλλου φορ με τους Ιταλούς λήγει το προσεχές καλοκαίρι, με τις δύο πλευρές να βρίσκονται σε διαπραγματεύσεις […] The post Ζιρού: «Θέλω να ανανεώσω με τη Μίλαν και να κλείσω εκεί την καριέρα μου» appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε το στο aek1924.gr

Ζιρού: «Θέλω να ανανεώσω με τη Μίλαν»

Ζιρού: «Θέλω να ανανεώσω με τη Μίλαν» 23/01/2023 Σε καλό δρόμο βρίσκονται οι διαπραγματεύσεις ανάμεσα στον Ολιβιέ Ζιρού και τη Μίλαν. Ο 36χρονος Γάλλος εξέφρασε την επιθυμία του να ανανεώσει με τους «ροσονέρι» και να συνεχίσει να φοράει την φανέλα του ιταλικού συλλόγου. «Θέλω να ανανεώσω το συμβόλαιό μου με τη Μίλαν. Είμαστε σε συζητήσεις για να το ολοκληρώσουμε, διαπραγματευόμαστε. Θέλω να ολοκληρώσω την καριέρα μου εδώ». Ο Ζιρού αγωνίζεται στη Μίλαν από το 2021 και μετράει μέχρι τώρα 62 συμμετοχές, 23 γκολ και 10 ασίστ.

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

EuroLeague: Πρώτη φορά σε 19 χρόνια που έγιναν τρία... break στα Game 1

Κάνααν: «Ακόμα δεν έχει τελειώσει τίποτα, θα είναι μια μεγάλη σειρά»

Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός: Η πανηγυρική φωτογραφία Παναγιώτη και Γιώργου Αγγελόπουλου

Έρχεται από τον ορίζοντα

ΜακΚίσικ: «Είμαστε ομάδα με πολύ ταλέντο και το δείξαμε με τον καλύτερο τρόπο»

Φαλ: «Δεν είμαστε άνετοι με το 1-0, χρειαζόμαστε τρεις νίκες για το Final Four»