Γιώργος Τσαλίκης για τα UFO που είδε με την Ελένη Χατζίδου: «Μπορεί να βλέπαμε πουλάκια, ξέρω ‘γω;»

20:20 - 23/01/2023

Πριν από λίγες ημέρες η Ελένη Χατζίδου μοιράστηκε με τους συνεργάτες της στην εκπομπή «Breakfast@Star» μια To άρθρο Γιώργος Τσαλίκης για τα UFO που είδε με την Ελένη Χατζίδου: «Μπορεί να βλέπαμε πουλάκια, ξέρω ‘γω;» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Τσαλίκης για τα... UFO που είδε με τη Χατζίδου: «Μπορεί να βλέπαμε πουλάκια, ξέρω ‘γω;»

Ο τραγουδιστής σχολίασε τις δηλώσεις της παρουσιάστριας για το «περίεργο φως που ανέβαινε» το οποία είχαν δει μαζί - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Τσαλίκης για τα UFO που είδε με τη Χατζίδου: «Ήταν δύο φώτα, βλέπαμε πουλάκια, ξέρω εγώ; » (vid)

Η αποκάλυψη της Ελένης Χατζίδου, είχε έρθει με αφορμή μια είδηση, ότι στις ΗΠΑ υπάρχουν πάνω από 500 αναφορές από στρατιώτες για UFO.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Γιώργος Τσαλίκης: Μίλησε για τα UFO που είδε με τη Χατζίδου: «Μπορεί να βλέπαμε πουλάκια, ξέρω ‘γω;»

Ο Γιώργος Τσαλίκης σχολίασε τις δηλώσεις της παρουσιάστριας για το UFO που είχαν δει μαζί.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Γιώργος Τσαλίκης: Το σχόλιο για τα UFO που είδε στο πλευρό της Ελένης Χατζίδου – «Μπορεί να βλέπαμε πουλάκια, ξέρω ‘γω;»

Η Ελένη Χατζίδου, μέσω της εκπομπής που παρουσιάζει στο Star, πριν λίγες μέρες είχε προχωρήσει σε μια περιγραφή για ορισμένα φώτα που είχε δει στον ουρανό ενώ ήταν στο πλευρό του Γιώργου Τσαλίκη. Συγκεκριμένα, η τραγουδίστρια είπε στην εκπομπή «Breakfast@Star»: «Εγώ σας έχω πει ότι μια φορά που ήμουν μαζί με τον Τσαλίκη στο αυτοκίνητο, είδαμε ένα περίεργο φως να είναι κάτω και να αρχίσει να ανεβαίνει, να ανεβαίνει, να ανεβαίνει… Το είδαμε όλοι στο αυτοκίνητο. Σίγουρα θα το θυμάται ο Γιώργος». Ο Γιώργος Τσαλίκης, κλήθηκε να σχολιάσει τα λεγόμενα της Ελένης Χατζίδου. «Βγαίνω σε δύο λεπτά αλλά θα σας πω ότι είδαμε δύο φώτα, βλέπαμε πουλάκια, ξέρω εγώ; Μπορεί και να μην ήταν κάτι δεν γνωρίζω.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»