MasterChef: «Η Αντελίνα Βαρθακούρη με βοήθησε στα πρώτα μου βήματα»

21:54 - 24/01/2023

Ο Νίκος Κοντός συμμετείχε στις auditions του MasterChef διεκδικώντας μια θέση στο σπίτι του διαγωνισμού μαγειρικής. To άρθρο MasterChef: «Η Αντελίνα Βαρθακούρη με βοήθησε στα πρώτα μου βήματα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

MasterChef: «Η Αντελίνα Βαρθακούρη με βοήθησε στα πρώτα μου βήματα, την αγαπώ πολύ»

Την θέση του στο σπίτι του MasterChef διεκδίκησε την Τρίτη (24/1) ο Νίκος Κοντός και προσπάθησε να πείσει τους τρεις κριτές για τις δυνατότητές του. Λατρεύει τη μαγειρική, είναι επαγγελματίας φωτογράφος μόδας και σπουδάζει Οικονομικά στον Πειραιά και όλα αυτά μόλις στα 20 του. Ποια γνωστή κυρία έχει απαθανατίσει με την κάμερά του; Την Αντελίνα Βαρθακούρη. «Έχω συνεργαστεί με κάποια πρακτορεία εδώ στην Αθήνα και έχω συνεργαστεί και σε ένα άλλο κανάλι ως φωτογράφος. Υπάρχει μία συνεργασία για την οποία είμαι περήφανος που έχει γίνει, είναι με την κυρία Αντελίνα Βαρθακούρη» αποκάλυψε αρχικά στο MasterChef. «Η σχέση μου με την Αντελίνα Βαρθακούρη είναι πάρα πολύ καλή. Την αγαπώ πάρα πολύ, με

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

MasterChef: Η αποκάλυψη διαγωνιζόμενου – «Η Αντελίνα Βαρθακούρη με βοήθησε στα πρώτα μου βήματα»

Στο νέο επεισόδιο του «MasterChef» το βράδυ της Τρίτης 24 Ιανουαρίου οι auditions συνεχίστηκαν και οι κριτές έψαχναν τους καλύτερους μάγειρες που θα μπουν στο σπίτι. Ένας από τους διαγωνιζόμενους που διεκδίκησε μια θέση στο ριάλιτι μαγειρικής ήταν ο Νίκος Κοντός. Ο 20χρονος κατά τη διάρκεια της δοκιμασίας, αποκάλυψε τη συνεργασία του με την Αντελίνα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»