Αντώνης Καφετζόπουλος: «Έπαιξα τον Ακάλυπτο γιατί ήμουν άνεργος. Είχα ανάγκη τη δουλειά»

15:08 - 25/01/2023

Ο Αντώνης Καφετζόπουλος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» και μίλησε μεταξύ άλλον για τον Ακάλυπτο, τον ρόλο που αγάπησε πολύ το τηλεοπτικό κοινό, ενώ παράλληλα αναφέρθηκε στα πρώτα του βήματα. «Η αλήθεια είναι ότι υπήρχε μια μερίδα ανθρώπων ας πούμε που την ταινία ρεβάνς τη θεωρούσαν ένα εμπορικό σκουπίδι. Στα φεστιβάλ […] The post Αντώνης Καφετζόπουλος: «Έπαιξα τον Ακάλυπτο γιατί ήμουν άνεργος. Είχα ανάγκη τη δουλειά» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αντώνης Καφετζόπουλος: Αποφάσισα να κάνω τον Ακάλυπτο γιατί ήμουν άνεργος και δεν με ήθελαν στην τηλεόραση

«Υπήρχαν όμως περίοδοι που δεν χτυπούσε ούτε το εμπορικό ούτε το κουλτουριάρικο τηλέφωνο» σημείωσε ο Αντώνης Καφετζόπουλος. Ο Αντώνης Καφετζόπουλος ήταν καλεσμένος στο Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν και μίλησε για την τηλεόραση και τον ρόλο του “Ακάλυπτου”, που γνώρισε μεγάλη επιτυχία. Πιο συγκεκριμένα, ο Αντώνης Καφετζόπουλος σημείωσε χαρακτηριστικά πως «δεν υπάρχει ο διαχωρισμός στην ... Περισσότερα To άρθρο Αντώνης Καφετζόπουλος: Αποφάσισα να κάνω τον Ακάλυπτο γιατί ήμουν άνεργος και δεν με ήθελαν στην τηλεόραση δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Αντώνης Καφετζόπουλος: «Δεν με ήθελαν στην τηλεόραση, ήμουν άνεργος» – Η εξομολόγηση του ηθοποιού

Ο Αντώνης Καφετζόπουλος βρέθηκε καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον», προκειμένου να συναντήσει τον Φώτη Σεργουλόπουλο και την Τζένη Μελιτά, το μεσημέρι της Τετάρτης, στην ΕΡΤ. Μέσα σε όλα, ο δημοφιλής πρωταγωνιστής αναφέρθηκε στις ταμπέλες και τον διαχωρισμό ανάμεσα σε εμπορικό και ποιοτικό, την τηλεοπτική επιτυχία με τον «Ακάλυπτο» αλλά και την απουσία προτίμησης από […]

Διαβάστε το στο in.gr

Καφετζόπουλος: «Αποφάσισα να κάνω τον "Ακάλυπτο" γιατί ήμουν άνεργος και δεν με ήθελαν στην τηλεόραση» (vid)

Ο ηθοποιός αναφέρθηκε στο εμπορικό κομμάτι των ηθοποιών και για το ρόλο του ως «Ακάλυπτος».

Διαβάστε το στο Gazzetta

Καφετζόπουλος: «Έγινα ο Ακάλυπτος επειδή ήμουν άνεργος και δεν με ήθελαν σε ρόλους»

O Αντώνης Καφετζόπουλος εξομολογήθηκε πως δέχτηκε να υποδυθεί τον Ακάλυπτο αφού ήταν άνεργος.

Διαβάστε το στο tovima

Αντ. Καφετζόπουλος: Τον «Ακάλυπτο» τον επέλεξα γιατί ήμουν άνεργος και γιατί μου άρεσε πολύ ο ρόλος

Ο Αντώνης Καφετζόπουλος βρέθηκε καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον» προκειμένου να συναντήσει τον Φώτη Σεργουλόπουλο και την Τζένη Μελιτά, το μεσημέρι της Τετάρτης, στην ΕΡΤ.Ο Αντώνης Καφετζόπουλος βρέθηκε καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον» προκειμένου να συναντήσει τον Φώτη Σεργουλόπουλο και την Τζένη Μελιτά, το μεσημέρι της Τετάρτης, στην ΕΡΤ.Μέσα σε όλα, ο δημοφιλής πρωταγωνιστής αναφέρθηκε στις ταμπέλες και τον διαχωρισμό ανάμεσα σε εμπορικό και ποιοτικό, την τηλεοπτική επιτυχία με τον Ακάλυπτο αλλά και την απουσία προτίμησης […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Αντώνης Καφετζόπουλος: «Είπα ναι γιατί ήμουν άνεργος, δεν με ήθελαν στην τηλεόραση»

Ο Αντώνης Καφετζόπουλος βρέθηκε καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον» προκειμένου να συναντήσει τον Φώτη Σεργουλόπουλο και την Τζένη […] The post Αντώνης Καφετζόπουλος: «Είπα ναι γιατί ήμουν άνεργος, δεν με ήθελαν στην τηλεόραση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»