Δήμητρα Παπαδοπούλου: «Γκρεμίζονται οι καψούρες -Έχω φάει παραμύθια και εγώ»

08:16 - 26/01/2023

Η Δήμητρα Παπαδοπούλου ήταν καλεσμένη στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου The 2Night Show. Σε μια από τις σπάνιες συνεντεύξεις της η ηθοποιός και σεναριογράφος μίλησε για το βιβλίο της «Ο έρωτας είναι παιχνίδι μωρό μου», που κατάφερε να ολοκληρώσει και να εκδώσει αλλά και για θέματα πιο προσωπικά.«Ο έρωτας είναι παιχνίδι και έχει πολύ συγκεκριμένους νόμους και παίζεται. […]

Διαβάστε Περισσότερα στο dete.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήμητρα Παπαδοπούλου: «Γκρεμίζονται οι καψούρες, έχω φάει και εγώ τα παραμύθια»

H Δήμητρα Παπαδοπούλου το βράδυ της Τετάρτης (25/01) βρέθηκε καλεσμένη στον Γρηγόρη Αρναούτογλου και στο «The 2night show» με αφορμή...

Διαβάστε το στο Zougla

Δήμητρα Παπαδοπούλου: «Γκρεμίζονται οι καψούρες, έχω φάει και εγώ τα παραμύθια»

H Δήμητρα Παπαδοπούλου το βράδυ της Τετάρτης 25/01 βρέθηκε καλεσμένη στον Γρηγόρη Αρναούτογλου και στο The 2night show με αφορμή το νέο της βιβλίο, «Ο έρωτας δεν είναι παιχνίδι μωρό μου». Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου ρωτώντας περισσότερα για το περιεχόμενο του βιβλίου της, ζήτησε από την καλεσμένη του να μιλήσει για τον διαχωρισμό ανάμεσα στον έρωτα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Δήμητρα Παπαδοπούλου: «Γκρεμίζονται οι καψούρες και απομυθοποιούνται»

Η Δήμητρα Παπαδοπούλου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου, "The 2Night Show" και μίλησε για την αγάπη και τον έρωτα.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Δήμητρα Παπαδοπούλου: «Στον έρωτα έχω φάει και εγώ παραμύθια»

Στην πολυθρόνα του Τhe 2Night Show κάθισε η Δήμητρα Παπαδοπούλου. Η σεναριογράφος και ηθοποιός μίλησε και για την αγάπη και τον έρωτα. «Ο έρωτας είναι παιχνίδι και έχει πολύ συγκεκριμένους νόμους και παίζεται. Η αγάπη δεν έχει τόσους κανόνες. Είναι ένα αίσθημα πολύ ανώτερο που είμαστε λίγοι για να το πετύχουμε γιατί έχουμε ένα “εγώ” […] The post Δήμητρα Παπαδοπούλου: «Στον έρωτα έχω φάει και εγώ παραμύθια» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ dete.gr

Πάτρα: Ένα μεγάλο ουράνιο τόξο υπέροχο και μοναδικό (φωτό)

Γιώργος Παπανδρέου:  «Η Δημοκρατία Κινδυνεύει»

Κάστανο – το superfood: Η θρεπτική αξία και οι ευεργετικές του ιδιότητες στον οργανισμό

Ηλεία: Πλημμύρισαν σπίτια και εκτάσεις στη Μυρτιά

Απτόητη η οικονομία των ΗΠΑ, ανάπτυξη 2,9% το δ’ τρίμηνο του 2022

Πάνω από 2.000 Βρετανοί έχουν αφήσει γράμμα σε νεκρούς αγαπημένους τους