Ψευτογιατρός: Συνταρακτικό ντοκουμέντο – Η παραδοχή on camera για τη διακοπή των φαρμάκων σε ασθενή με σκλήρυνση κατά πλάκας

16:24 - 26/01/2023

Ένα νέο, συνταρακτικό ντοκουμέντο για τον καταγγελλόμενο «ψευτογιατρό» έφερε στο φως το T-live με την Τατιάνα To άρθρο Ψευτογιατρός: Συνταρακτικό ντοκουμέντο – Η παραδοχή on camera για τη διακοπή των φαρμάκων σε ασθενή με σκλήρυνση κατά πλάκας δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ψευτογιατρός: Η παραδοχή on camera για τη διακοπή των φαρμάκων σε ασθενή με σκλήρυνση κατά πλάκας

Ένα νέο ντοκουμέντο για τον καταγγελλόμενο «ψευτογιατρό» έφερε σήμερα στο φως η εκπομπή T-live.Ένα νέο ντοκουμέντο για τον καταγγελλόμενο «ψευτογιατρό» έφερε σήμερα στο φως η εκπομπή T-live.Ο 66χρονος κατηγορούμενος που έδινε ελπίδες ίασης σε ασθενείς με σκλήρυνση κατά πλάκας, δήλωνε ότι είναι απλός φυσικοθεραπευτής που δεν είχε ποτέ εμπλοκή σε ιατρική θεραπεία νευρολογικών ασθενειών. Στο ντοκουμέντο που παρουσίασε αποκλειστικά το T-live, ακούγεται για πρώτη φορά ο ίδιος να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ψευτογιάτρος: Η παραδοχή on camera για τη διακοπή των φαρμάκων σε ασθενή με σκλήρυνση κατά πλάκας

Ένα συγκλονιστικό ντοκουμέντο παρουσίασε η εκπομπή T -Live για τον καταγγελόμενο ψευτογιατρό. Ο 66χρονος κατηγορούμενος που έδινε ελπίδες ίασης σε ασθενείς […] The post Ψευτογιάτρος: Η παραδοχή on camera για τη διακοπή των φαρμάκων σε ασθενή με σκλήρυνση κατά πλάκας appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»