Ειρήνη Παπαδοπούλου: Μπαίνει στο Survivor All Star; Η φωτογραφία που φουντώνει τις φήμες

21:26 - 26/01/2023

Η Ειρήνη Παπαδοπούλου πρόσφατα απασχόλησε τα media με τις εξελίξεις στην προσωπική της ζωή, επιβεβαιώνοντας τον To άρθρο Ειρήνη Παπαδοπούλου: Μπαίνει στο Survivor All Star; Η φωτογραφία που φουντώνει τις φήμες δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ειρήνη Παπαδοπούλου: Έτοιμη να μπει στο Survivor All Star – Η φωτογραφία που «άναψε» φωτιές

Η νέα προσθήκη στους παίκτες του Survivor All Star φαίνεται πως είναι η Ειρήνη Παπαδοπούλου η οποία κατάφερε να… ανάψει φωτιές με μια μόνο ανάρτησή της. Η τραγουδίστρια και πρώην παίκτρια του ριάλιτι επιβίωσης του ΣΚΑΪ φαίνεται να επιστρέφει στην παραλία του Αγίου Δομινίκου, 6 περίπου χρόνια μετά την πρώτη της συμμετοχή. Αφού πόζαρε σε μια παραλία, φορώντας μόνο το μαγιό της το οποίο αναδείκνυε το καλογυμνασμένο της σώμα, απαθανάτισε την στιγμή και τη μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους μέσω του προσωπικού της λογαριασμού στο Instagram. «Έτοιμοι;» έγραψε στη λεζάντα της δημοσίευσης η Ειρήνη Παπαδοπούλου με τα σχόλια των διαδικτυακών της φίλων να πέφτουν… βροχή και να της τονίζουν

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»