Η Ράνια Τζίμα αποκαλύπτει: «Αυτό ζήτησα από τον Γαβριήλ Σακελλαρίδη, πριν από το πρώτο δελτίο στο Mega»

12:50 - 27/01/2023

Σε μία απολαυστική συνέντευξη στο «Πάμε Δανάη» η Ράνια Τζίμα μίλησε για το ενδεχόμενο να στραφεί To άρθρο Η Ράνια Τζίμα αποκαλύπτει: «Αυτό ζήτησα από τον Γαβριήλ Σακελλαρίδη, πριν από το πρώτο δελτίο στο Mega» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ράνια Τζίμα για τον Γαβριήλ Σακελλαρίδη: «Πριν από το πρώτο δελτίο του ζήτησα…»

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη στο «Πάμε Δανάη» παραχώρησε η Ράνια Τζίμα, η οποία αναφέρθηκε στον φόβο που είχε για την παρουσίαση δελτίων ειδήσεων, αλλά και τη σχέση της με την κόρη της, Ελένη. «Πίστευα τόσο πολύ ότι δεν μπορώ να κάνω δελτίο ειδήσεων, που είχα πείσει τον εαυτό μου ότι δεν το θέλω κιόλας. Όταν ήρθα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Η Ράνια Τζίμα αποκαλύπτει: «Αυτό ζήτησα από τον Γαβριήλ Σακελλαρίδη, πριν από το πρώτο δελτίο στο Mega»

Η Ράνια Τζίμα σε μία απολαυστική συνέντευξη στο «Πάμε Δανάη», μίλησε για το ενδεχόμενο να στραφεί στη ψυχαγωγία, τον φόβο που είχε για την παρουσίαση δελτίων ειδήσεων, αλλά και τη σχέση της με την κόρη της, Ελένη.Η Ράνια Τζίμα σε μία απολαυστική συνέντευξη στο «Πάμε Δανάη», μίλησε για το ενδεχόμενο να στραφεί στη ψυχαγωγία, τον φόβο που είχε για την παρουσίαση δελτίων ειδήσεων, αλλά και τη σχέση της με την κόρη της, Ελένη.H Ράνια Τζίμα μίλησε για τον φόβο την έκθεσης και κατά πόσο επηρεάζεται από τις γνώμες τρίτων. «Η εικόνα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ράνια Τζίμα: Τι ζήτησε από τον σύζυγό της Γαβριήλ Σακελλαρίδη λίγο πριν από την εκφώνηση του πρώτου της δελτίου ειδήσεων;

Μια συνέντευξη εφ’όλης της ύλης παραχώρησε η Ράνια Τζίμα στη Δανάη Μπάρκα και την εκπομπή «Πάμε Δανάη». Η anchorwoman του Mega μίλησε για τον φόβο της έκθεσης, τα δελτία ειδήσεων ενώ αποκάλυψε τη συμβουλή που έχει δώσει στην κόρη της Ελένη. «Μου κάνουν πλάκα στο κανάλι για το “Πάμε Δανάη”, λένε “να πας στην σχέση […] The post Ράνια Τζίμα: Τι ζήτησε από τον σύζυγό της Γαβριήλ Σακελλαρίδη λίγο πριν από την εκφώνηση του πρώτου της δελτίου ειδήσεων; appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»