Ράνια Τζίμα: «Πριν το πρώτο δελτίο ζήτησα από τον Γαβριήλ να πάμε μία μεγάλη βόλτα στη θάλασσα»

13:36 - 27/01/2023

Την Ράνια Τζίμα συνάντησε η Δανάη Μπάρκα για το Πάμε Δανάη και μίλησε για το ενδεχόμενο να στραφεί στη ψυχαγωγία, […] The post Ράνια Τζίμα: «Πριν το πρώτο δελτίο ζήτησα από τον Γαβριήλ να πάμε μία μεγάλη βόλτα στη θάλασσα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ράνια Τζίμα: Πριν το πρώτο δελτίο ζήτησα από τον Γαβριήλ να πάμε μία βόλτα στη θάλασσα

H Ράνια Τζίμα μίλησε για το ενδεχόμενο να στραφεί στη ψυχαγωγία, τον φόβο που είχε για την παρουσίαση δελτίων ειδήσεων, αλλά και τη σχέση της με την κόρη της, Ελένη.

Διαβάστε το στο tovima

Ράνια Τζίμα: "Πριν το πρώτο δελτίο ζήτησα από τον Γαβριήλ να πάμε μία μεγάλη βόλτα στη θάλασσα"

"Η εικόνα μου μπροστά και πίσω από τις κάμερες δεν έχει καμία σχέση"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Ησαϊας Ματιάμπα: «Είναι ένας δαίμονας που προσπαθώ να τον πολεμήσω και θα τα καταφέρω στο τέλος»

Ξεσπά η Μαίρη Συνατσάκη: «Με παρουσιάζουν σαν μια παράλογη κυρία που θέλει να ευνουχίσει τους άντρες και με βρίζουν χυδαία»

Γιάννης Βούρος: «Όταν γεννιέται ένα διαφορετικό παιδί, πρέπει να διαφοροποιήσεις και τον τρόπο που πρέπει να μεγαλώσει»

Γιάννης Καπετάνιος: «Η συνεργασία μου με τον Μάρκο Σεφερλή τελείωσε, έκλεισε ο κύκλος»

Σπίτι με το Mega με τον Αντώνη Ρέμο

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Τα γενέθλιά μου φέτος έχουν ειδικό φως… Πολλά άλλαξαν από εκείνο το βράδυ»