Σάββας Πούμπουρας: Αφήνει ερωτηματικά για τη συνεργασία του με την Ελένη Μενεγάκη

12:10 - 28/01/2023

Δηλώσεις στην κάμερα της εκπομπής Open Weekend έκανε ο Σάββας Πούμπουρας. Ο γνωστός παρουσιαστής μίλησε στη ρεπόρτερ Σοφία Μανουσακίδου και […] The post Σάββας Πούμπουρας: Αφήνει ερωτηματικά για τη συνεργασία του με την Ελένη Μενεγάκη appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σάββας Πούμπουρας: Κάποια στιγμή η συνεργασία με την Ελένη θα τελειώσει

Αινιγματικός εμφανίστηκε ο Σάββας Πούμπουρας για το τηλεοπτικό του μέλλον… Στην κάμερα της εκπομπής OPEN Weekend μίλησε ο Σάββας Πούμπουρας όπου και κλήθηκε να “λύσει” το μυστήριο γύρω από τη συνέχιση ή τη λήξη της συνεργασίας με την Ελένη Μενεγάκη στο Μεγάλο Κανάλι. «Η εκπομπή πάει όμορφα αλλά κάποια στιγμή η συνεργασία θα τελειώσει. Δεν ... Περισσότερα To άρθρο Σάββας Πούμπουρας: Κάποια στιγμή η συνεργασία με την Ελένη θα τελειώσει δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Σάββας Πούμπουρας: «Αλλάζουν τα σχέδια κάθε στιγμή» – Τι απαντά για τη συνεργασία του με την Ελένη Μενεγάκη

Για τη συνεργασία του με την Ελένη Μενεγάκη μίλησε ο Σάββας Πούμπουρας στην εκπομπή Open Weekend To άρθρο Σάββας Πούμπουρας: «Αλλάζουν τα σχέδια κάθε στιγμή» – Τι απαντά για τη συνεργασία του με την Ελένη Μενεγάκη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Σάββας Πούμπουρας: "Η εκπομπή πάει όμορφα αλλά κάποια στιγμή η συνεργασία θα τελειώσει"

"Δεν έχουμε συμβόλαιο επ’ αόριστον. Εγώ τελειώνω φέτος το καλοκαίρι"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»