«Γύρνα στο χωριό σου βρε παλιομαλ…»: Ο Γιώργος Χριστοδούλου αποκαλύπτει ότι τον βρίζουν για τον ρόλο του στον «Σασμό»

21:32 - 28/01/2023

Ο Γιώργος Χριστοδούλου μίλησε για την επιτυχία της σειράς «Σασμός» στην οποία πρωταγωνιστεί, τις εξελίξεις για τον ρόλο του, ενώ αποκάλυψε τα υβριστικά μηνύματα που δέχεται από το κοινό Ο Γιώργος Χριστοδούλου μίλησε για τον ρόλο του στη σειρά του Alpha «Σασμός», στην οποία υποδύεται τον Σταύρο, αλλά και την παράσταση «ο συνεργός» που σκηνοθετεί. […]

Διαβάστε Περισσότερα στο irafina.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Χριστοδούλου: Με βρίζουν για τον ρόλο μου στον «Σασμό»

Ο ηθοποιός αποκάλυψε ότι λαμβάνει υβριστικά μηνύματα για τον «Σταύρο»

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γιώργος Χριστοδούλου - Σασμός: "Με βρίζουν για τον ρόλο μου στη σειρά"

Ο Γιώργος Χριστοδούλου έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «Γεια σου» και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στον ρόλο του «Σταύρου» στην επιτυχημένη σειρά του Alpha, «Σασμός».

Διαβάστε το στο thebest.gr

Γιώργος Χριστοδούλου: Με βρίζουν για τον ρόλο μου στον «Σασμό»

Ο Γιώργος Χριστοδούλου έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «Γεια σου» και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στον ρόλο του «Σταύρου» στην επιτυχημένη σειρά του Alpha, «Σασμός».Ο Γιώργος Χριστοδούλου έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «Γεια σου» και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στον ρόλο του «Σταύρου» στην επιτυχημένη σειρά του Alpha, «Σασμός».Αν και αρχικά ο Σταύρος παρουσιάστηκε στους τηλεθεατές ως καλοσυνάτος και ήρεμος άνθρωπος, όταν συνειδητοποίησε τι συμβαίνει με τα αισθήματα της Αργυρώς για τον Αστέρη, μεταμορφώθηκε σε έναν νευρικό, εκδικητικό και εμμονικό […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ irafina.gr

Φρίκη! Σκότωσε την κόρη του και πλήρωσε άστεγο για να βάλει φωτιά στο πτώμα της!

Έρχονται ειδικοί «Ράμπο» για όλα τα ακίνητα – Τι θα παρακολουθούν

Νέα στοιχεία για την καταγγελία 12χρονης που καταγγέλλει τη μητέρα & τον σύντροφό της

Εθελοντική Αιμοδοσία στο Δημοτικό Κατάστημα Παλλήνης

Έπεσαν οι υπογραφές για την αποκατάσταση των δρόμων στα Γλυκά Νερά – Τι προβλέπει το έργο

Έφυγε από τη ζωή πρ. βουλευτής & ιδρυτικό στέλεχος του ΠΑΣΟΚ