Μαριάννα Τουμασάτου: Η απάντηση στις φήμες ότι εντάσσεται στο ψηφοδέλτιο του ΣΥΡΙΖΑ στις εκλογές

13:10 - 30/01/2023

Τη Μαριάννα Τουμασάτου συνάντησε η κάμερα της εκπομπής Breakfast @ Star και η δημοσιογράφος Μυρσίνη Κοντού. To άρθρο Μαριάννα Τουμασάτου: Η απάντηση στις φήμες ότι εντάσσεται στο ψηφοδέλτιο του ΣΥΡΙΖΑ στις εκλογές δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαριάννα Τουμασάτου: Η απάντησή της στο αν δέχθηκε πρόταση από τον ΣΥΡΙΖΑ να πολιτευθεί

Απάντηση στις φήμες που την ήθελαν να μπαίνει στον πολιτικό στίβο στις επερχόμενες εκλογές με το κόμμα του ΣΥΡΙΖΑ φάνηκε η ηθοποιός Μαριάννα Τουμασάτου. Προχωρώντας σε δηλώσεις στην κάμερα του «Breakfast@Star» το πρωί της Δευτέρας (30/01), η Μαριάννα Τουμασάτου διέψευσε πως θα συμμετάσχει στις εκλογές. «Όχι, δεν θέλω να συζητήσουμε αυτό το θέμα» ήταν η απάντησή της σε ερώτηση αν ισχύει πως έχει δεχθεί πρόταση από τον ΣΥΡΙΖΑ ώστε να πολιτευθεί. «Θα δούμε το όνομά σας στις επερχόμενες εκλογές;» ήταν η επόμενη ερώτηση που δέχθηκε η Μαριάννα Τουμασάτου και η απάντηση της ήταν λιτή αλλά ξεκάθαρη: «Όχι».

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Η Μαριάννα Τουμασάτου απαντά στις φήμες ότι εντάσσεται στο ψηφοδέλτιο του ΣΥΡΙΖΑ στις εκλογές

Η Μαριάννα Τουμασάτου μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής Breakfast @ Star απάντησε στις φήμες που τη θέλουν να εντάσσεται στο ψηφοδέλτιο του ΣΥΡΙΖΑ στις επερχόμενες εκλογές. «Τι εννοείτε; Όχι, δεν θέλω να συζητήσουμε αυτό το θέμα. Δεν θα δείτε το όνομά μου στις επόμενες εκλογές», είπε αρχικά η Μαριάννα Τουμασάτου. «Μου έκανε τρομερή εντύπωση, γιατί […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»