Φανή Χαλκιά για υπόθεση ντόπινγκ: «Έκανα μηνύσεις, δικαιώθηκα αλλά απογοητεύτηκα»

15:12 - 30/01/2023

Η Φανή Χαλκιά βρέθηκε το μεσημέρι της Δευτέρας στην παρέα του Φώτη Σεργουλόπουλου και της Τζένης Μελιτά στην ΕΡΤ1. Η […] The post Φανή Χαλκιά για υπόθεση ντόπινγκ: «Έκανα μηνύσεις, δικαιώθηκα αλλά απογοητεύτηκα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φανή Χαλκιά για την υπόθεση ντόπινγκ: Δεν νομίζω ότι ήμουν εκνευρισμένη, είμαι απογοητευμένη

“Δεν παρέμεινα εκνευρισμένη, γιατί δε νομίζω ότι ήμουν και ποτέ εκνευρισμένη. Ήμουν λίγο απογοητευμένη από το ύφος, τη στάση και τη φιλοσοφία” δήλωσε η Φανή Χαλκιά. Η Φανή Χαλκιά ήταν καλεσμένη στην εκπομπή Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν με τον Φώτη Σεργουλόπουλο και την Τζένη Μελιτά και μίλησε για την υπόθεση ντόπινγκ στην οποία ενεπλάκη ... Περισσότερα To άρθρο Φανή Χαλκιά για την υπόθεση ντόπινγκ: Δεν νομίζω ότι ήμουν εκνευρισμένη, είμαι απογοητευμένη δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Φανή Χαλκιά: Ξεκαθαρίζει για την υπόθεση ντόπινγκ – «Δεν ήμουν εκνευρισμένη αλλά απογοητευμένη»

Το συνέβη στο Πεκίνο το 2008;

Διαβάστε το στο in.gr

Φανή Χαλκιά για υπόθεση ντόπινγκ: «Έκανα μηνύσεις, δικαιώθηκα αλλά απογοητεύτηκα»

Η Φανή Χαλκιά βρέθηκε το μεσημέρι της Δευτέρας στην παρέα του Φώτη Σεργουλόπουλου και της Τζένης Μελιτά στην ΕΡΤ1. Η Φανή Χαλκιά βρέθηκε το μεσημέρι της Δευτέρας στην παρέα του Φώτη Σεργουλόπουλου και της Τζένης Μελιτά στην ΕΡΤ1. Η χρυσή ολυμπιονίκης του στίβου μίλησε στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» και μεταξύ άλλων ρωτήθηκε για την υπόθεση ντόπιγνκ στην οποία ενεπλάκη το 2008. «Αυτό με το ντόπινγκ είχε γίνει σε μία περίοδο στο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Φανή Χαλκιά για την υπόθεση ντόπινγκ: «Δεν νομίζω ότι ήμουν εκνευρισμένη, ήμουν απογοητευμένη»

Στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» φιλοξενήθηκε το μεσημέρι της Δευτέρας 30/1 η Φανή Χαλκιά. To άρθρο Φανή Χαλκιά για την υπόθεση ντόπινγκ: «Δεν νομίζω ότι ήμουν εκνευρισμένη, ήμουν απογοητευμένη» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»