Μαρία Εκμεκτσίογλου: «Νοίκιαζα αυτοκίνητα, φορούσα ξανθιές περούκες και τους παρακολουθούσα»

17:48 - 31/01/2023

Για τον τρόπο που επέλεξε να μεγαλώσει τους τρεις της γιους και τα ακραία «μέτρα» στα οποία κατέφευγε κατά καιρούς […] The post Μαρία Εκμεκτσίογλου: «Νοίκιαζα αυτοκίνητα, φορούσα ξανθιές περούκες και τους παρακολουθούσα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Εκμεκτσίογλου: Φορούσα περούκες και παρακολουθούσα τους γιους μου στα ραντεβού τους

«Έπρεπε να τους προστατεύσω, γιατί ήμουν χωρισμένη» εξήγησε 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μαρία Εκμετσίογλου: Έμπαιναν στο λεωφορείο να πάνε στο ραντεβού κι εγώ από πίσω με περούκες τους ακολουθούσα

“Όταν παρακολουθούσα τον τρίτο γιο, έπαιρνα μαζί μου και τους άλλους δύο. Ήταν το πρώτο του ραντεβού” δήλωσε η Μαρία Εκμετσίογλου Η Μαρία Εκμετσίογλου ήταν καλεσμένη στο Στούντιο 4 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο και μίλησε για τις φορές που παρακολουθούσε τους γιους της στα ραντεβού τους. «Τους πίεσα, ναι. Τους κοίμιζα ... Περισσότερα To άρθρο Μαρία Εκμετσίογλου: Έμπαιναν στο λεωφορείο να πάνε στο ραντεβού κι εγώ από πίσω με περούκες τους ακολουθούσα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μαρία Εκμεκτσίογλου: «Νοίκιαζα αυτοκίνητα, φορούσα ξανθιές περούκες και τους παρακολουθούσα»

Η Μαρία Εκμετσιόγλου παραδέχτηκε ότι ήταν πολύ αυστηρή με τα παιδιά της

Διαβάστε το στο in.gr

Μαρία Εκμεκτσίογλου: «Φορούσα περούκες και παρακολουθούσα τους γιους μου στα ραντεβού τους»

Η Μαρία Εκμεκτσίογλου δεν δίστασε να παραδεχτεί ότι έχει παρακολουθήσει τους γιους της και μεταμφιεζόταν με περούκες! Σε συνέντευξη στη εκπομπή «Στούντιο 4» μίλησε μεταξύ άλλων, και για τον τρόπο που επέλεξε να μεγαλώσει τους τρεις γιους της.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Μαρία Εκμεκτσίογλου: «Στα ραντεβού των παιδιών μου νοίκιαζα αυτοκίνητο, έβαζα περούκες και τους παρακολουθούσα»

«Ο μπαμπάς μου είπε πως αν χωρίσω, θα αυτοκτονήσει και του απάντησα "να αυτοκτονήσεις, εκεί που θα αυτοκτονήσω εγώ, αυτοκτόνησε εσύ"»

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»