Δημήτρης Παπανώτας: Δοκίμασε live το σπιτικό μπότοξ της Μαίρης Μηλιαρέση

10:44 - 02/02/2023

Η Μαίρη Μηλιαρέση σε πρόσφατη συνέντευξή της μοιράστηκε τα δικά της μυστικά ομορφιάς και ο Δημήτρης Παπανώτας θέλησε να τα […] The post Δημήτρης Παπανώτας: Δοκίμασε live το σπιτικό μπότοξ της Μαίρης Μηλιαρέση appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Παπανώτας: Δοκίμασε το σπιτικό μπότοξ της Μαίρης Μηλιαρέση στον αέρα της εκπομπής

Τα δικά της μυστικά ομορφιάς μοιράστηκε η Μαίρη Μηλιαρέση σε συνέντευξη της στοHappy Day και ο Δημήτρης Παπανώτας θέλησε να τα δοκιμάσει.Τα δικά της μυστικά ομορφιάς μοιράστηκε η Μαίρη Μηλιαρέση σε συνέντευξη της στοHappy Day και ο Δημήτρης Παπανώτας θέλησε να τα δοκιμάσει.«Θα σου δώσω αυτά τα γκάτζετ να τα δοκιμάσεις το βράδυ και να μου ‘ρθεις το πρωί φράπα» είπε η Σταματίνα Τσιμτσιλή στον Δημήτρη Παπανώτα και προσπάθησε να του κολλήσει κάποια κομμάτια σελοτέιπ στο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Δήμητρα Αλεξανδράκη: Δοκίμασε το μητρικό γάλα της Ιωάννας Τούνη – Βίντεο

Η Ιωάννα Τούνη και η Δήμητρα Αλεξανδράκη διατηρούν μια πολύ στενή φιλία και μοιράζονται πολλά πράγματα To άρθρο Δήμητρα Αλεξανδράκη: Δοκίμασε το μητρικό γάλα της Ιωάννας Τούνη – Βίντεο δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»