Ο Γιώργος Βαρεμένος για το επεισόδιο με την Άννα Καραμανλή: «Να ασχοληθούμε με την ουσία. Δεν είναι όλα εντυπώσεις»

13:22 - 02/02/2023

Το στιγμιότυπο με τον Γιώργο Βαρεμένο και την Άννα Καραμανλή στον αέρα της εκπομπής Σήμερα κάνει τον γύρο του διαδικτύου. Η βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας και πρώην δημοσιογράφος μίλησε για το επεισόδιο χαρακτηρίζοντάς το «σεξιστική επίθεση». Τη δική του απάντηση θέλησε να δώσει ο Γιώργος Βαρεμένος μέσα από την εκπομπή «Super Κατερίνα» της Πέμπτης. Ο […] The post Ο Γιώργος Βαρεμένος για το επεισόδιο με την Άννα Καραμανλή: «Να ασχοληθούμε με την ουσία. Δεν είναι όλα εντυπώσεις» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βαρεμένος για το επεισόδιο με την Καραμανλή: «Το πεπρωμένο μου χτύπησε την πόρτα»

Πώς σχολίασε την την αναφορά της ΝΔ ότι η συμπεριφορά του θυμίζει «πρακτικές χρυσαυγιτών»

Διαβάστε το στο in.gr

Βαρεμένος για το επεισόδιο με την Καραμανλή: «Το πεπρωμένο μου χτύπησε την πόρτα»

Πώς σχολίασε την αναφορά της ΝΔ ότι η συμπεριφορά του θυμίζει «πρακτικές χρυσαυγιτών»

Διαβάστε το στο tanea.gr

Βαρεμένος για επεισόδιο με Καραμανλή: «Ο χαρακτήρας μας είναι το πεπρωμένο μας»

«Ο συναισθηματισμός έχει επηρεάσει την πολιτική μου συμπεριφορά, αυτό δεν είναι καλός σύμβουλος για την πολιτική», δήλωσε ο Γιώργος Βαρεμένος, αναφερόμενος στο επεισόδιο με την Άννα Καραμανλή. Ειδικότερα, μιλώντας στο OPEN, ο κ. Βαρεμένος δήλωσε: «Ό,τι ήταν να γίνει έγινε και η γνώμη μου ήταν ότι διευθετήθηκε. Μου ζήτησαν και οι παρουσιαστές για να μην […] Το άρθρο Βαρεμένος για επεισόδιο με Καραμανλή: «Ο χαρακτήρας μας είναι το πεπρωμένο μας» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Οργή από Φαίη Σκορδά για το επεισόδιο με Βαρεμένο-Καραμανλή: «Πώς σκέφτηκες να το κάνεις; Είναι δυνατόν;»

H Φαίη Σκορδά μίλησε στην εκπομπή της σήμερα για το επεισόδιο μεταξύ Βαρεμένου και Καραμανλή χθες στον ΣΚΑΙ. Η παρουσιάστρια δεν μάσησε τα λόγια της και τα είπε έξω από τα δόντια.H Φαίη Σκορδά μίλησε στην εκπομπή της σήμερα για το επεισόδιο μεταξύ Βαρεμένου και Καραμανλή χθες στον ΣΚΑΙ. Η παρουσιάστρια δεν μάσησε τα λόγια της και τα είπε έξω από τα δόντια.«Θεωρώ ότι πάνω στο γεγονός, ούτε καν να το προφέρεις μπορείς, μπροστά στους γονείς και σε όλη την οικογένεια, στον χαμό των δύο παιδιών […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»