Σοκάρει ο Βασίλης Λεβέντης: «Είδα την κηδεία μου μέσα στην εντατική»

09:26 - 04/02/2023

Ο Βασίλης Λεβέντης μιλά στη Secret και τη δημοσιογράφο Σάσα Σταμάτη. Ο πρόεδρος της Ένωσης Κεντρώων εξομολογείται τις δύσκολες ώρες […] The post Σοκάρει ο Βασίλης Λεβέντης: «Είδα την κηδεία μου μέσα στην εντατική» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βασίλης Λεβέντης: «Είδα την κηδεία μου μέσα στην εντατική»

«Αισθανόμουν ότι με έδεναν, ότι ήμουν στη φυλακή»

Διαβάστε το στο in.gr

Βασίλης Λεβέντης: «Είδα την κηδεία μου μέσα στην εντατική»

«Αισθανόμουν ότι με έδεναν, ότι ήμουν στη φυλακή»

Διαβάστε το στο tanea.gr

Συγκλονίζει ο Βασίλης Λεβέντης: «Είδα την κηδεία μου μέσα στην εντατική» – Είπα «Θεέ µου, ό,τι εσύ θέλεις»

Ο Βασίλης Λεβέντης μιλά στη Secret και τη δημοσιογράφο Σάσα Σταμάτη.Ο Βασίλης Λεβέντης μιλά στη Secret και τη δημοσιογράφο Σάσα Σταμάτη.Ο πρόεδρος της Ένωσης Κεντρώων εξομολογείται τις δύσκολες ώρες που βίωσε, όταν βρέθηκε διασωληνωμένος στη ΜΕΘ, αντιμέτωπος με τον κορονοϊό. Πώς είναι η υγεία σας; Τώρα είµαι καλά. Έχω κάτι κινητικά προβλήµατα ακόµα. Η ισορροπία µου µερικές φορές κλονίζεται. Έχω χάσει βάρος. Είχα χάσει αρχικά […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Βασίλης Λεβέντης: Είδα την κηδεία μου στην εντατική

Βασίλης Λεβέντης: Είδα την κηδεία μου στην εντατικήekomninou Σαβ, 04/02/2023 - 12:30

Διαβάστε το στο sofokleousin.gr

Σοκάρει ο Βασίλης Λεβέντης: «Είδα την κηδεία μου μέσα στην εντατική»

«Θυµάµαι µόνο εφιάλτες, αισθανόµουν ότι µε έδεναν, ότι ήµουν φυλακή»

Διαβάστε το στο news.gr

Σοκάρει ο Βασίλης Λεβέντης: «Είδα την κηδεία μου μέσα στην εντατική»

“Αισθανόμουν ότι με έδεναν, ότι ήμουν στη φυλακή. Είδα πάνω μου σωληνάκια και κατάλαβα ότι ήμουν άρρωστος” εξομολογείται ο Βασίλης Λεβέντης για τις τραγικές ώρες στη ΜΕΘ. Ο Βασίλης Λεβέντης μιλά στη Secret και τη δημοσιογράφο Σάσα Σταμάτη. Ο πρόεδρος της Ένωσης Κεντρώων εξομολογείται τις δύσκολες ώρες που βίωσε, όταν βρέθηκε διασωληνωμένος στη ΜΕΘ, αντιμέτωπος […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Συγκλονίζει ο Βασίλης Λεβέντης: «Στην εντατική είδα την κηδεία μου»

Τον Δεκέμβριο ο Βασίλης Λεβέντης πήρε εξιτήριο από το νοσοκομείο Ευαγγελισμός έπειτα από δυόμιση μήνες νοσηλείας. Ο 70χρονος πρόεδρος της Ένωσης Κεντρώων νόσησε από κορονοϊό ενώ πέρασε αρκετές μέρες μέσα στην εντατική. Σε συνέντευξη που παραχώρησε στη Σάσα Σαμάτη και τη Secret μίλησε για τις δύσκολες μέρες της νοσηλείας του ενώ αποκάλυψε πως κατά την […] The post Συγκλονίζει ο Βασίλης Λεβέντης: «Στην εντατική είδα την κηδεία μου» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr

Βασίλης Λεβέντης: Στη ΜΕΘ είδα την κηδεία μου…

Ήμουν στην εντατική τρεις μήνες. Μπήκα από τον κορονοϊό και μετά για τρεις μήνες δεν αισθανόμουν τίποτα. Είχα χάσει τις αισθήσεις µου. Ήμουν σαν πεθαμένος.Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»