Ιλένια Ουίλιαμς για Κώστα Αναγνωστόπουλο: «Αυτό τώρα από πού προκύπτει;»

13:04 - 06/02/2023

Την Ιλένια Ουίλιαμς συνάντησε η κάμερα της εκπομπής Super Κατερίνα. Η γνωστή τραγουδίστρια και παρουσιάστρια ρωτήθηκε για τη φημολογούμενη σχέση […] The post Ιλένια Ουίλιαμς για Κώστα Αναγνωστόπουλο: «Αυτό τώρα από πού προκύπτει;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιλένια Ουίλιαμς: Είναι σε σχεση με τον Κώστα Αναγνωστόπουλο του Survivor; – Τι απαντά η ίδια

Για τη φημολογούμενη σχέση της με τον Κώστα Αναγνωστόπουλο μίλησε η Ιλένια Ουίλιαμς στην κάμερα της εκπομπής Super Κατερίνα.Για τη φημολογούμενη σχέση της με τον Κώστα Αναγνωστόπουλο μίλησε η Ιλένια Ουίλιαμς στην κάμερα της εκπομπής Super Κατερίνα.«Αυτό τώρα από πού προκύπτει; Ο Κώστας είναι πάρα πολύ κοντά μου τα τελευταία δύο χρόνια σχεδόν. Με στήριξε και με τον θάνατο του πατέρα μου. Αυτό» απάντησε η Ιλένια Ουίλιαμς στη Φαίη Φώτου και πρόσθεσε: «Θα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ιλένια Ουίλιαμς: Απαντάει στις φήμες περί σχέσης με τον Κώστα Αναγνωστόπουλου – «Είμαστε πολύ κοντά»

Ο Κώστας Αναγνωστόπουλος αποχώρησε από το Survivor All Star την περασμένη Τετάρτη και το Σαββατοκύριακο που To άρθρο Ιλένια Ουίλιαμς: Απαντάει στις φήμες περί σχέσης με τον Κώστα Αναγνωστόπουλου – «Είμαστε πολύ κοντά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Γιάννης Καπετάνιος: «Η συνεργασία μου με τον Μάρκο Σεφερλή τελείωσε, έκλεισε ο κύκλος»

Σπίτι με το Mega με τον Αντώνη Ρέμο

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Τα γενέθλιά μου φέτος έχουν ειδικό φως… Πολλά άλλαξαν από εκείνο το βράδυ»

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»