Βασίλης Κικίλιας για Τζένη Μπαλατσινού: «Μείναμε στο νοσοκομείο για εβδομάδες» λέει για τον δύσκολο τοκετό

11:58 - 07/02/2023

Για τη Τζένη Μπαλατσινού, τη σχέση τους, το παιδί τους αλλά και τις δυσκολίες της εγκυμοσύνης, μίλησε ο Βασίλης Κικίλιας σε συνέντευξή του εφ’ όλης της ύλης στο Happy Day. «Είχα πει ότι στην προσωπική μας ζωή πρέπει να βρούμε το άλλο μας μισό και τον άνθρωπό μας και αυτό δεν βιάζεται. Εγώ δεν την είχα βρει. Ο χρόνος άρχισε να περνάει και ξέρεις πώς είναι οι γονείς και η οικογένεια που ρωτούν. Έχοντας λοιπόν κάνει κάποια πράγματα στη ζωή μου και στο επαγγελματικό κομμάτι, ήμουν κατασταλαγμένος για το τι άνθρωπο θέλω δίπλα μου. Γνώρισα την Τζένη (Μπαλατσινού) και η χημεία μας ήταν πολύ καλή από την αρχή. Όχι εύκολες συνθήκες… Αλλά με πολύ γλυκιά κατάληξη τελικά, κι έναν μπέμπη που είν

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Ολυμπιακός – Τζολάκης: Ονειρευόμαστε το ευρωπαϊκό τρόπαιο, γιατί όχι;

Συνελήφθη ξανά ο σύζυγος της Στέρτζον στη Σκωτία – Χιλιάδες στερλίνες «έκαναν φτερά»

Προβάδισμα στην ακροδεξιά δίνουν δημοσκοπήσεις – Εκλογές ζητά η Μαρίν Λεπέν

Ανησυχία ότι η Ρωσία μπορεί να επιτεθεί στο ΝΑΤΟ σε 5-8 χρόνια – Τι προβλέπει ανώτατος Γερμανός αξιωματούχος

Μιχάλης Ρακιντζής: Πετούσα ελικόπτερο χωρίς δίπλωμα – Το έχω παρκάρει μέχρι και στη Λεωφόρο Ποσειδώνος

Υπάρχει διαφορά με Παναθηναϊκό για Ντραγκόφσκι – Βρήκε… νέο Μπρινιόλι, τον Μπρένο