Δέσποινα Βανδή: Μιλά πρώτη φορά για τη σχέση της κόρης της, Μελίνας Νικολαΐδη με τον Αλέξανδρο Πολυχρονιάδη

12:40 - 07/02/2023

Τη Δέσποινα Βανδή συνάντησε στο αεροδρόμιο «Ελευθέριος Βενιζέλος» ο δημοσιογράφος Γρηγόρης Μπάκας και η κάμερα του To άρθρο Δέσποινα Βανδή: Μιλά πρώτη φορά για τη σχέση της κόρης της, Μελίνας Νικολαΐδη με τον Αλέξανδρο Πολυχρονιάδη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

H Δέσποινα Βανδή μιλά πρώτη φορά για τη σχέση της κόρης της, Μελίνας με τον Αλέξανδρο Πολυχρονιάδη

Στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό» μίλησε η Δέσποινα Βανδή, η οποία μετά το τέλος των εμφανίσεών της σε γνωστό νυχτερινό κέντρο, πήρε την πτήση για Λονδίνο, προκειμένου να γιορτάσει τα 19α γενέθλια της κόρης της, Μελίνας Νικολαΐδη. «Έχει γενέθλια το παιδάκι μου, γίνεται 19 ετών. Τα προλαβαίνω όλα, όπως όλες οι εργαζόμενες μητέρες. Είμαι χαρούμενη […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Δέσποινα Βανδή: Μιλά πρώτη φορά για τη σχέση της κόρης της, Μελίνας Νικολαΐδη με τον Αλέξανδρο Πολυχρονιάδη

Η Δέσποινα Βανδή ταξίδεψε στο Λονδίνο, προκειμένου να γιορτάσει τα γενέθλιά της κόρης της Μελίνας Νικολαΐδη, η οποία κλείνει τα 19. Τη γνωστή τραγουδίστρια συνάντησε η κάμερα της εκπομπής “Πρωινό” και ο δημοσιογράφος Γρηγόρης Μπάκας. “Έχει γενέθλια το παιδάκι μου. Γίνεται 19”, τόνισε η Δέσποινα Βανδή και πρόσθεσε: “Προλαβαίνω όπως όλες οι εργαζόμενες μητέρες, είμαι […] The post Δέσποινα Βανδή: Μιλά πρώτη φορά για τη σχέση της κόρης της, Μελίνας Νικολαΐδη με τον Αλέξανδρο Πολυχρονιάδη appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Σωτήρης Κοντιζάς: Η απουσία του κριτή από το MasterChef – «Δεν είμαστε όλοι καλά, δεν ακολούθησε τις οδηγίες»

6 trends από τα 90’s που έχουν πάλι την προσοχή μας

Βάσω Γουλιελμάκη για την κόρη της: «Μου σχολίασε ότι είμαι η πιο ταλαντούχα μαμά του κόσμου, με ανέβασε στα ουράνια»

Ιωάννα Μαλέσκου: «Δεν έχω να πω κάτι γι’ αυτά που λέει ο Δημήτρης Ουγγαρέζος, γενικώς δε με επηρεάζει τίποτα»

Ελίνα Ακριτίδου: Ο γιος της ενηλικιώθηκε – Η τρυφερή ανάρτηση για τον 18χρονο Νικόλα

Πάολα: Απαντά πρώτη φορά για τα επικριτικά σχόλια μετά τις εμφανίσεις της κόρης της στα νυχτερινά κέντρα όπου τραγουδούσε