Δέσποινα Βανδή: «Εμένα με νοιάζει που το παιδί μου είναι ευτυχισμένο»

12:42 - 07/02/2023

Η Δέσποινα Βανδή κλέβει λίγο χρόνο από την καθημερινότητά της για να δει την πολυαγαπημένη της κόρη, η οποία έχει […] The post Δέσποινα Βανδή: «Εμένα με νοιάζει που το παιδί μου είναι ευτυχισμένο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δέσποινα Βανδή για τον σύντροφο της κόρης της: «Εμένα με νοιάζει που το παιδί μου είναι ευτυχισμένο»

«Αυτό θέλει κάθε γονιός» συμπλήρωσε η τραγουδίστρια

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Δέσποινα Βανδή: «Εμένα με νοιάζει που το παιδί μου είναι ευτυχισμένο αυτό θέλει ο κάθε γονιός, έτσι δεν είναι»

Η Δέσποινα Βανδή κλέβει λίγο χρόνο από την καθημερινότητά της για να δει την πολυαγαπημένη της κόρη, η οποία έχει γενέθλια. Η Μελίνα Νικολαΐδη σπουδάζει και μένει μόνιμα στο Λονδίνο. Η Δέσποινα Βανδή κλέβει λίγο χρόνο από την καθημερινότητά της για να δει την πολυαγαπημένη της κόρη, η οποία έχει γενέθλια. Η Μελίνα Νικολαΐδη σπουδάζει και μένει μόνιμα στο Λονδίνο. «Έχει γενέθλια το παιδάκι μου. Γίνεται 19», είπε η Δέσποινα Βανδή στον Γρηγόρη Μπάκα που την συνάντησε στο αεροδρόμιο. «Προλαβαίνω όπως όλες οι εργαζόμενες μητέρες, […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Δέσποινα Βανδή: "Εμένα με νοιάζει που το παιδί μου είναι ευτυχισμένο"

"Και οι δύο είναι ευτυχισμένοι και αυτό θέλει ο κάθε γονιός, έτσι δεν είναι;"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Αυτός είναι ο λόγος που βρίσκομαι εκτός τηλεόρασης»

Βρισηίδα Ανδριώτου για Ιωάννα Τούνη: «Εύχομαι καμία γυναίκα να μη το ζήσει αυτό»

Κωνσταντίνος Ασπιώτης: «Ήταν μια διαφημιστική κομπίνα όλο αυτό»

Βρισηίδα Ανδριώτου: «Κορίτσια, να βρείτε έναν άντρα σαν τον Σπύρο»

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»