Αλέκος Συσσοβίτης: Μετά το «Είσαι το ταίρι μου» δεν χτυπά το τηλέφωνό μου

13:56 - 07/02/2023

Ο Αλέκος Συσσοβίτης ανέφερε ότι «είχα κάνει 8 ταινίες πριν κάνω το "Είσαι το ταίρι μου". Γυρίστηκε το "Είσαι το…Περισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλέκος Συσσοβίτης: «Μετά το “Είσαι το ταίρι μου” δεν χτυπούσε το τηλέφωνο για πολλά χρόνια»

Ο Αλέκος Συσσοβίτης το πρωί της Τρίτης βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα;» και παραχώρησε μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης. Μεταξύ άλλων, ο ηθοποιός αναφέρθηκε στη σειρά «Είσαι το ταίρι μου» και τόνισε πως μετά από αυτή δεν χτυπούσε το τηλέφωνο του, για να δεχθεί πρόταση για κάποια κινηματογραφική ταινία. «Είχα κάνει οκτώ […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Αλέκος Συσσοβίτης: «Δεν μετάνιωσα για το Είσαι το ταίρι μου»

Καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» ήταν σήμερα ο Αλέκος Συσσοβίτης. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε και για το […] The post Αλέκος Συσσοβίτης: «Δεν μετάνιωσα για το Είσαι το ταίρι μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Αλέκος Συσσοβίτης: «Μετά το “Είσαι το ταίρι μου” δεν χτυπούσε το τηλέφωνο για πολλά χρόνια»

Στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» φιλοξενήθηκε ο Αλέκος Συσσοβίτης, το πρωί της Τρίτης 7/2. Ο ηθοποιός To άρθρο Αλέκος Συσσοβίτης: «Μετά το “Είσαι το ταίρι μου” δεν χτυπούσε το τηλέφωνο για πολλά χρόνια» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Κτηνωδία: Πυροβόλησαν και σκότωσαν δελφινάκι

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-0: Βήμα τίτλου με εμφάνιση... Πρωταθλήτριας για την «Ένωση»

Super League: Στο +4 κι αγκαλιάζει τον τίτλο η ΑΕΚ

Σακελλαροπούλου από Χιλή: «Οι σχέσεις των δύο χωρών βρίσκονται σε άριστο επίπεδο»

Λασίθι: Περιπέτεια για 57χρονη πεζοπόρο που τραυματίστηκε στο φαράγγι του Ρίχτη

Γιώργος Λυγγερίδης: Το «φλασάκι» με τα 15 βίντεο από ανώνυμο πληροφοριοδότη ξεκλείδωσε την υπόθεση