Γιώργος Καλλιακμάνης: Το απίθανο περιστατικό με την Ειρήνη Παππά όταν δούλευε ως ταξιτζής

01:20 - 08/02/2023

Καλεσμένος στην εκπομπή «The 2night Show» βρέθηκε το βράδυ της Τρίτης 7/2 ο Γιώργος Καλλιακμάνης. Ο To άρθρο Γιώργος Καλλιακμάνης: Το απίθανο περιστατικό με την Ειρήνη Παππά όταν δούλευε ως ταξιτζής δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Καλλιακμάνης: Γνώρισα την Ειρήνη Παπά στα 19 μου

Ο γνωστός αστυνομικός θυμάται στιγμές της διαδρομής του και τα πρώτα επαγγελματικά βήματα.

Διαβάστε το στο in.gr

Καλλιακμάνης: Το περιστατικό με την Ειρήνη Παπά όταν δούλευε ταξιτζής

Ο πρόεδρος της Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων Νοτιοανατολικής Αττικής Γιώργος Καλλιακμάνης ήταν καλεσμένος απόψε (7-8/2) στο The 2Night Show και μίλησε…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Γιώργος Καλλιακμάνης: Το απίθανο περιστατικό από όταν δούλευε ως ταξιτζής και πήρε κούρσα ένα βράδυ την Ειρήνη Παπά

O Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχτηκε στο «The 2Night Show» της Τρίτης (7/2) τον Γιώργο Καλλιακμάνη, Πρόεδρο της Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων Νοτιοανατολικής Αττικής, που μοιράστηκε την περιπετειώδη πορεία της ζωής του, θυμήθηκε τις πρώτες του δουλειές ως περιπτεράς, ταξιτζής και ελεγκτής καζίνο, ενώ αναφέρθηκε στην απόφασή του να γίνει αστυνομικός, αλλά και στις δύσκολες υποθέσεις που χειρίστηκε. Γιατί αρνήθηκε να περάσει τις εξετάσεις για φύλακας στις Φυλακές Κορυδαλλού; «Η ζωή μου είναι μία περιπέτεια. Ξεκίνησα από το Αγρίνιο από φτωχή οικογένεια, ήταν πέτρινα χρόνια. Έχω δουλέψει ως περιπτεράς, οδηγός φορτηγού, ταμίας στο θέατρο της Επιδαύρου, και ελεγκτής γκρουπιέρηδων στο καζίνο. Στην

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»