Δημήτρης Καμπουράκης: «Πάνω στα ερείπια ήταν ο πατέρας μου, τον κοιτάζω και ήταν γεμάτος αίματα»

10:30 - 08/02/2023

Με αφορμή τον φονικό σεισμό σε Τουρκία και Συρία, ο Δημήτρης Καμπουράκης εξομολογήθηκε τη δική του To άρθρο Δημήτρης Καμπουράκης: «Πάνω στα ερείπια ήταν ο πατέρας μου, τον κοιτάζω και ήταν γεμάτος αίματα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Καμπουράκης: Είδα πάνω στα ερείπια τον πατέρα μου, γεμάτο αίματα, ήταν φρικαρισμένος

Με αφορμή τον φονικό σεισμό σε Τουρκία και Συρία, ο γνωστός δημοσιογράφος Δημήτρης Καμπουράκης προχώρησε σε μια προσωπική εξομολόγηση, στον αέρα της εκπομπής «Ώρα Ελλάδος» στο OPEN. Ο Δημήτρης καμπουράκης κατέθεσε «on camera» την ιστορία με πρωταγωνιστή τον πατέρα του, πυροσβέστη στο επάγγελμα, όταν προσπάθησε να σώσει ένα κορίτσι μετά την κατάρρευση ενός κτηρίου. Ο ... Περισσότερα To άρθρο Δημήτρης Καμπουράκης: Είδα πάνω στα ερείπια τον πατέρα μου, γεμάτο αίματα, ήταν φρικαρισμένος δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Συγκλονίζει ο Καμπουράκης: «Πάνω στα ερείπια ήταν ο πατέρας μου, γεμάτος αίματα, φρικαρισμένος»

Ο δημοσιογράφος θυμήθηκε μια πολύ προσωπική του ιστορία.

Διαβάστε το στο in.gr

Συγκλονίζει ο Καμπουράκης: «Πάνω στα ερείπια ήταν ο πατέρας μου, γεμάτος αίματα, φρικαρισμένος»

Ο δημοσιογράφος θυμήθηκε μια πολύ προσωπική του ιστορία.

Διαβάστε το στο tanea.gr

Σεισμός στην Τουρκία - Δημήτρης Καμπουράκης: «Τα χέρια του πατέρα μου ήταν γεμάτα αίμα»

Ο παρουσιαστής με αφορμή τον σεισμό στην Τουρκία αφηγήθηκε ένα προσωπικό του βίωμα.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Δημήτρης Καμπουράκης: Πάνω στα ερείπια ήταν ο πατέρας μου, γεμάτος αίματα

Μια ιστορία από την παιδική του ηλικία, με πρωταγωνιστή τον πατέρα του, που ήταν πυροσβέστης, μοιράστηκε ο Δημήτρης Καμπουράκης, με αφορμή τον φονικό σεισμό σε Τουρκία και Συρία. «Ήμουν στα Χανιά, ήμουν στην Α’ Γυμνασίου και ήμουν στο φροντιστήριο. Ο πατέρας μου ο συγχωρεμένος ήταν πυροσβέστης. Βγαίνοντας από το φροντιστήριο, βλέπουμε κόσμο μαζεμένο και φάρους. Κατεδαφιζόταν μία πολυκατοικία, ένας τοίχος έφυγε και χτύπησε ένα μαγαζάκι δίπλα που ήταν λίγο σαθρό. Έπεσε ο τοίχος και τους πλάκωσε. Ήταν ένας σωρός μπάζα» περιέγραψε ο Δημήτρης Καμπουράκης στον αέρα της εκπομπής «Ώρα Ελλάδος». «Τρέχουμε εμείς και βλέπουμε την Πυροσβεστική και πάνω στα ερείπια τον πατέρα μου, ο οποίος εκείνη την

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Η συγκλονιστική ιστορία του Καμπουράκη: «Πάνω στα ερείπια ήταν ο πατέρας μου, γεμάτος αίματα, φρικαρισμένος»

Βούρκωσε ο Δημήτρης Καμπουράκης όταν ανέφερε την ιστορία με πρωταγωνιστή τον πυροσβέστη πατέρα του που προσπάθησε να σώσει ένα κορίτσι μετά την κατάρρευση ενός κτηρίου.Βούρκωσε ο Δημήτρης Καμπουράκης όταν ανέφερε την ιστορία με πρωταγωνιστή τον πυροσβέστη πατέρα του που προσπάθησε να σώσει ένα κορίτσι μετά την κατάρρευση ενός κτηρίου.Ο Δημήτρης Καμπουράκης σημείωσε χαρακτηριστικά πως «ήμουν στα Χανιά, ήμουν στην Α’ Γυμνασίου και ήμουν στο φροντιστήριο. Ο πατέρας μου ο συγχωρεμένος ήταν πυροσβέστης. Βγαίνοντας από το φροντιστήριο, βλέπουμε κόσμο μαζεμένο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Δημήτρης Καμπουράκης: «Πάνω στα ερείπια ήταν ο πατέρας μου, γεμάτος αίματα, φρικαρισμένος»

Σε μια προσωπική εξομολόγηση προχώρησε ο Δημήτρης Καμπουράκης, το πρωινό της Τετάρτης, στον αέρα της εκπομπής «Ώρα Ελλάδος» στο OPEN […] The post Δημήτρης Καμπουράκης: «Πάνω στα ερείπια ήταν ο πατέρας μου, γεμάτος αίματα, φρικαρισμένος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Δημήτρης Καμπουράκης: «Πάνω στα ερείπια ήταν ο πατέρας μου, γεμάτος αίματα, φρικαρισμένος»

Σε μια προσωπική εξομολόγηση προχώρησε ο Δημήτρης Καμπουράκης, το πρωινό της Τετάρτης, στον αέρα της εκπομπής «Ώρα Ελλάδος» στο OPEN με αφορμή τον φονικό σεισμό σε Τουρκία και Συρία. Ο δημοσιογράφος και παρουσιαστής κατέθεσε την ιστορία με πρωταγωνιστή τον πυροσβέστη πατέρα του όταν προσπάθησε να σώσει ένα κορίτσι μετά την κατάρρευση ενός κτιρίου. «Ήμουν στα…

Διαβάστε το στο news.gr

Δημήτρης Καμπουράκης: "Πάνω στα ερείπια ήταν ο πατέρας μου, γεμάτος αίματα, φρικαρισμένος"

"Δεν θυμάμαι αν το παιδί ήταν τραυματισμένο ή πεθαμένο"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Συγκλονίζει ο Δημήτρης Καμπουράκης: «Τα χέρια του πατέρα μου ήταν γεμάτα αίμα»

Ο παρουσιαστής με αφορμή τον σεισμό στην Τουρκία αφηγήθηκε ένα προσωπικό του βίωμα. Συγκλόνισε με την ιστορία του ο παρουσιαστής και δημοσιογράφος Δημήτρης Καμπουράκης, ο οποίος με αφορμή τις τραγικές εικόνες που βλέπουμε μετά τον σεισμό στην Τουρκία και τη Συρία αφηγήθηκε ένα προσωπικό του βίωμα. Όπως ανέφερε: «Ήμουν στα Χανιά, πρέπει να ήμουν πρώτη […] Το άρθρο Συγκλονίζει ο Δημήτρης Καμπουράκης: «Τα χέρια του πατέρα μου ήταν γεμάτα αίμα» εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε το στο Newsique.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»