Σοκάρει η Μαρία Εκμεκτσίογλου: «Έχασα έναν φίλο μου στον φονικό σεισμό»

11:32 - 08/02/2023

Η Μαρία Εκμεκτσίογλου μίλησε τηλεφωνικά στην εκπομπή «Πάμε Δανάη», όπου μίλησε για τον φονικό σεισμό στην Τουρκία και την εθελοντική […] The post Σοκάρει η Μαρία Εκμεκτσίογλου: «Έχασα έναν φίλο μου στον φονικό σεισμό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Εκμεκτσίογλου: «Έχασα φίλο μου στον σεισμό στην Τουρκία - Αγνοούνται συνεργάτες μου»

Η Μαρία Εκμεκτσίογλου μπορεί να ζει μακριά από τα μέρη της Τουρκίας που επλήγησαν από τον σεισμό, ωστόσο έχει αρκετούς φίλους και συνεργάτες...

Διαβάστε το στο Zougla

Μαρία Εκμεκτσίογλου: «Έχασα φίλο μου στον σεισμό στην Τουρκία. Αγνοούνται συνεργάτες μου»

Η Μαρία Εκμεκτσίογλου μπορεί να ζει μακριά από τα μέρη της Τουρκίας που επλήγησαν από τον σεισμό, ωστόσο έχει αρκετούς φίλους και συνεργάτες στην περιοχή. Η ίδια περιμένει να ελευθερωθεί κάποια πτήση για να πάει στην περιοχή. Όπως περιγράφει η μαγείρισσα δεν μπορεί να έρθει σε επαφή με αρκετούς συνεργάτες της στην περιοχή οι οποίοι […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μαρία Εκμεκτσίογλου: «Έχασα έναν φίλο μου στον φονικό σεισμό στην Τουρκία»

Η Μαρία Εκμεκτσίογλου μίλησε τηλεφωνικά στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και αναφέρθηκε στον φονικό σεισμό στην Τουρκία και στην εθελοντική δράση που οργανώνει η ίδια για τους πληγέντες.Η Μαρία Εκμεκτσίογλου μίλησε τηλεφωνικά στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και αναφέρθηκε στον φονικό σεισμό στην Τουρκία και στην εθελοντική δράση που οργανώνει η ίδια για τους πληγέντες.Όπως τόνισε η μαγείρισσα: «Μάλλον θα κατεβούμε αεροπορικώς στα Άδανα, για να μπορέσουμε οδικώς να πάμε στην Αντιόχεια. Υπάρχει πολύ μεγάλο θέμα και δεν είμαι μόνο εγώ που δραστηριοποιούμαι. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μαρία Εκμεκτσίογλου: «Έχασα φίλους στον φονικό σεισμό στην Τουρκία»

Η Μαρία Εκμεκτσίογλου μίλησε τηλεφωνικά στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και αναφέρθηκε στον φονικό σεισμό στην Τουρκία και στην εθελοντική δράση που οργανώνει η ίδια για τους πληγέντες. Όπως τόνισε αρχικά η μαγείρισσα: «Μάλλον θα κατεβούμε αεροπορικώς στα Άδανα, για να μπορέσουμε οδικώς να πάμε στην Αντιόχεια. Υπάρχει πολύ μεγάλο θέμα και δεν είμαι μόνο εγώ […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Μαρία Εκμεκτσίογλου: «Έχασα φίλο μου στον σεισμό στην Τουρκία – Αγνοούνται συνεργάτες μου»

Η Μαρία Εκμεκτσίογλου μπορεί να ζει μακριά από τα μέρη της Τουρκίας που επλήγησαν από τον σεισμό, ωστόσο έχει αρκετούς φίλους και συνεργάτες στην περιοχή. Η ίδια περιμένει να ελευθερωθεί κάποια πτήση για να πάει στην περιοχή. «Μάλλον θα κατεβούμε αεροπορικώς στα Άδανα, για να μπορέσουμε οδικώς να πάμε στην Αντιόχεια. Υπάρχει πολύ μεγάλο θέμα […] The post Μαρία Εκμεκτσίογλου: «Έχασα φίλο μου στον σεισμό στην Τουρκία – Αγνοούνται συνεργάτες μου» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»