Βασίλης Τσιάρτας: «Εκτιμώ τη μητέρα μου, τις αποφάσεις για το τι θα κάνω τις παίρνω μόνος»

13:08 - 08/02/2023

Ο Βασίλης Τσιάρτας φιλοξενήθηκε στην τηλεοπτική εκπομπή του ANT1, το “Πρωινό” και μίλησε για όλους και για όλα.Ο Βασίλης Τσιάρτας φιλοξενήθηκε στην τηλεοπτική εκπομπή του ANT1, το “Πρωινό” και μίλησε για όλους και για όλα.Ο παλαίμαχος διεθνής ποδοσφαιριστής, Βασίλης Τσιάρτας, αναφέρθηκε στην απόφαση του να πολιτευτεί με το κόμμα των Τζήμερου – Κρανιδιώτη, σχολίασε την κίνηση της μητέρας και της αδερφής του που τον “αποκήρυξαν”, ενώ τοποθετήθηκε για όλες τις δηλώσεις που […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βασίλης Τσιάρτας: «Τις αποφάσεις για το τι θα κάνω τις παίρνω μόνος μου, δεν κάνω γκάλοπ για να αποφασίσω κάτι»

Ο παλαίμαχος διεθνής ποδοσφαιριστής, Βασίλης Τσιάρτας, σε σύνδεση με την εκπομπή του Γιώργου Λιάγκα, το πρωί της Τετάρτης, μίλησε για […] The post Βασίλης Τσιάρτας: «Τις αποφάσεις για το τι θα κάνω τις παίρνω μόνος μου, δεν κάνω γκάλοπ για να αποφασίσω κάτι» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Βασίλης Τσιάρτας: "Τις αποφάσεις για το τι θα κάνω τις παίρνω μόνος μου, δεν κάνω γκάλοπ για να αποφασίσω κάτι"

"Τα παιδιά δεν είναι για πειράματα, πρέπει να μεγαλώνουν με μητέρα και πατέρα, να έχουν τα πρότυπα τα σωστά"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Βασίλης Τσιάρτας: «Σέβομαι τη μητέρα μου, αλλά τις αποφάσεις τις παίρνω μόνος μου»

Μετά την αποστασιοποίηση της οικογένειάς του από τις πολιτικές του επιλογές, ο Βασίλης Τσιάρτας μίλησε για την απόφασή του να πολιτευτεί, αλλά και τις δηλώσεις του που κατά καιρούς έχουν προκαλέσει. Ο ίδιος εξάλλου στο παρελθόν καταδικάστηκε σε 10 μήνες φυλάκισης με αναστολή με εφαρμογή του αντιρατσιστικού νόμου για ανάρτησή του. Ο Βασίλης Τσιάρτας ανάμεσα […] The post Βασίλης Τσιάρτας: «Σέβομαι τη μητέρα μου, αλλά τις αποφάσεις τις παίρνω μόνος μου» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Χαρίτσης: Να παραιτηθεί ο Φλωρίδης – Ανεπίτρεπτη και αντιθεσμική η συμπεριφορά του

Ελένη Μενεγάκη: «Είμαι το καλύτερο αφεντικό, αλλά είμαι και το δυσκολότερο»

Πρώτη παρουσία του Ντάνι Αλβες στα δικαστήρια για να τηρήσει τους όρους αποφυλάκισης

Αύριο στο υπουργικό Συμβούλιο ανακοινώνεται η νέα αύξηση στον κατώτατο μισθό

Το σαρδάμ της Δέσποινας Καμπούρη που… διέλυσε το πλατό του «Πάμε Δανάη»

Ο Θεόδωρος Παπαθεοδώρου αντιπρόεδρος στο κόμμα Δημοκράτες