Ενές Καντέρ: «Δεν μπορώ να πάρω καν τηλέφωνο, μόλις πατήσω το πόδι μου στην Τουρκία θα μπω φυλακή»

14:12 - 08/02/2023

Συνέντευξη στην κάμερα του «Πάμε Δανάη» παραχώρησε ο Ενές Καντέρ. Ο διεθνούς φήμης μπασκετμπολίστας μίλησε για τον φονικό σεισμό στη […] The post Ενές Καντέρ: «Δεν μπορώ να πάρω καν τηλέφωνο, μόλις πατήσω το πόδι μου στην Τουρκία θα μπω φυλακή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ενές Καντέρ: «Δεν μπορώ να πάρω καν τηλέφωνο, μόλις πατήσω το πόδι μου στην Τουρκία θα μπω φυλακή»

Ο Ενές Καντέρ μίλησε στην κάμερα του «Πάμε Δανάη» και εκεί ο διεθνούς φήμης μπασκετμπολίστας μίλησε για τον φονικό σεισμό στη γειτονική Τουρκία, επισημαίνοντας τη σπουδαία βοήθεια που έστειλε η Ελλάδα με τις ομάδες της ΕΜΑΚ. Ο Ενές Καντέρ μίλησε στην κάμερα του «Πάμε Δανάη» και εκεί ο διεθνούς φήμης μπασκετμπολίστας μίλησε για τον φονικό σεισμό στη γειτονική Τουρκία, επισημαίνοντας τη σπουδαία βοήθεια που έστειλε η Ελλάδα με τις ομάδες της ΕΜΑΚ. «Όπως όλοι γνωρίζουν, η κατάσταση είναι σπαρακτική. Άκουσα τα νέα για τον σεισμό χθες το βράδυ στις ειδήσεις και […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»