Ρούλα Πισπιρίγκου: «Νιώθει ότι ο Γολγοθάς της τελειώνει» λέει ο Αλέξης Κούγιας

10:18 - 09/02/2023

Για την κατάσταση της Ρούλας Πισπιρίγκου, που βρίσκεται στις φυλακές Κορυδαλλού, μιλά ο συνήγορός της, Αλέξης Κούγιας. «Δεν μπορείς να είσαι καλά όταν είσαι τόσους μήνες μέσα στη φυλακή» λέει χαρακτηριστικά, μιλώντας στην εφημερίδα «Πελοπόννησο». «Απλά όταν καταλαβαίνεις ότι το περιβάλλον αντιλαμβάνεται πλέον τι έχει συμβεί, νιώθεις πολύ καλύτερα. Νιώθει και η ίδια και την έχω πείσει κι εγώ, με όλα τα στοιχεία που αναδείχθηκαν – όπως την κατάθεση της Αγγελικής Τσιόλα – ότι ο Γολγοθάς της τελειώνει» τονίζει ο κ. Κούγιας. Ο γνωστός ποινικολόγος μιλά συχνά με την πελάτισσά του και την ενημερώνει για όλες τις αλλαγές που έχουν συμβεί, αλλά και με τα «όπλα» που έχει πλέον η υπεράσπιση. «Νιώθει

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρούλα Πισπιρίγκου – Κούγιας: «Νιώθει ότι ο Γολγοθάς της τελειώνει – Είμαι βέβαιος ότι θα αθωωθεί»

Στις φυλακές Κορυδαλλού από τον περασμένο Απρίλιο μέχρι και σήμερα βρίσκεται η Ρούλα Πισπιρίγκου.Στις φυλακές Κορυδαλλού από τον περασμένο Απρίλιο μέχρι και σήμερα βρίσκεται η Ρούλα Πισπιρίγκου.Ο γνωστός ποινικολολόγος και δικηγόρος της, Αλέξης Κούγιας απαντώντας σε ερώτηση της «Πελοποννήσου» για όσα βιώνει η εντολέας του μέσα στις φυλακές, ανέφερε: «Δεν μπορείς να είσαι καλά όταν είσαι τόσους μήνες μέσα στη φυλακή. Απλά όταν καταλαβαίνεις ότι το περιβάλλον αντιλαμβάνεται […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Η ώρα των φορολογικών δηλώσεων : Επτά «κλειδιά» που ξεκλειδώνουν φοροεκπτώσεις

«Ένα φλιτζάνι καφέ και καινούργια παπούτσια»: Η έκπληξη που έρχεται από την Αλβανία

«Πικρά» φέτος το σοκολατένια αυγά – Αυξημένη σε σχέση με πέρυσι η τιμή τους

Ρώσος δημοσιογράφος σκοτώθηκε σε επίθεση με drone στη Ζαπορίζια

Η άχρηστη πληροφορία της ημέρας 20/4/2024

Αποδοκίμασαν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο στον Βόλο – «Δεν έχουν καμία σχέση με την δημοκρατία»