Βασίλης Τσιάρτας – Ξεσπά η αδελφή του: «Έχει να δει τη μητέρα του τρία χρόνια, ευτυχώς που δεν ζει ο πατέρας μου»

09:30 - 11/02/2023

Η Ελευθερία Τσιάρτα, η αδελφή του Βασίλη Τσιάρτα  μίλησε στη «Secret» των «Παραπολιτικών» και στη Σάσα To άρθρο Βασίλης Τσιάρτας – Ξεσπά η αδελφή του: «Έχει να δει τη μητέρα του τρία χρόνια, ευτυχώς που δεν ζει ο πατέρας μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βασίλης Τσιάρτας: «Έχει να δει τη μητέρα του τρία χρόνια», λέει η αδελφή του

Η αδελφή του Βασίλη Τσιάρτα μετά την κοινή δήλωση που έκανε με τη μητέρα της παίρνοντας απόσταση από τις πολιτικές πεποιθήσεις του παλαίμαχου ποδοσφαιριστή αναλύει την απόφαση που πήραν μετά τη δική του απόφαση να κατέβει στον πολιτικό στίβο ως υποψήφιος με το κόμμα των Θάνου Τζήμερου και Φαήλου Κρανιδιώτη. Θυμίζουμε, ο Βασίλης Τσιάρτας απαντώντας […] The post Βασίλης Τσιάρτας: «Έχει να δει τη μητέρα του τρία χρόνια», λέει η αδελφή του appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Survivor 2024: Αποχώρησε ο Τζέιμς Καφετζής – Παράτησε στη μέση τον αγώνα

Παναγιώτα Βλαντή: «Μικρή δεν είχα καλή σχέση με τον καθρέφτη, αισθανόμουν άσχμημα»

Χριστίνα Μπόμπα: Τα αρνητικά σχόλια για τις φωτογραφίες χωρίς ρούχα και η αποστομωτική απάντησή της

Ιωάννα Μαλέσκου για Ελένη Μενεγάκη: «Δεν ήθελα να προφέρω το όνομά της»

Η Μάντη Περσάκη ξέρει πως θα κάνεις γράμμωση ποδιών και κοιλιάς μέχρι το Πάσχα (μέρος β’)

Μπέσσυ Μάλφα: Η τρυφερή εξομολόγηση για τον Γεράσιμο Σκιαδαρέση – «Είναι ο άγγελός μου, τον λατρεύω»