Συγκλονίζει η Μαρία Εκμεκτσίογλου για την Τουρκία: «Δυστυχώς βρέθηκαν και δεν είναι ζωντανοί»

11:36 - 11/02/2023

Τις τραγικές εικόνες στην Τουρκία περιέγραψε η γνωστή μαγείρισσα Μαρία Εκμεκτσίογλου στην εκπομπή «Δεκατιανοί» στον ΣΚΑΪ. To άρθρο Συγκλονίζει η Μαρία Εκμεκτσίογλου για την Τουρκία: «Δυστυχώς βρέθηκαν και δεν είναι ζωντανοί» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σεισμός στην Τουρκία - Μαρία Εκμεκτσίογλου: «Δυστυχώς βρέθηκαν και δεν είναι ζωντανοί»

Τις τραγικές εικόνες στην Τουρκία περιέγραψε η μαγείρισσα Μαρία Εκμεκτσίογλου.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Μαρία Εκμεκτσίογλου για τον φονικό σεισμό στην Τουρκία: «Δυστυχώς βρέθηκαν και δεν είναι ζωντανοί»

Η γνωστή μαγείρισσα Μαρία Εκμεκτσίογλου μιλώντας στην εκπομπή «Δεκατιανοί» στον ΣΚΑΪ, περιέγραψε τις τραγικές εικόνες στην Τουρκία μετά τον φονικό σεισμό. Η Μαρία Εκμεκτσίογλου παραμένει στην Κωνσταντινούπολη, ωστόσο επικοινωνεί διαρκώς με τους φίλους και συνεργάτες της που βρίσκονται στην Τουρκία. «Δυστυχώς κάποιοι έχουν βρεθεί και δεν είναι ζωντανοί. Με τους περισσότερους δεν έχουμε επαφή, τα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»